PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 000
ocen
7,1 10 1 245000
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

jestem ogromną fanką gry aktorskiej Johnny'ego Deppa (w moim rankingu zajmuje drugie miejsce, po Pacino), ale z całym szacunkiem dla niego, SPOJLER! kiedy zobaczyłam go stojącego w kapeluszu, z siekierą (?) w rękach, wybuchnęłam śmiechem :D; kiedy już wszystko wychodzi na jaw, johnny kompletnie nie odnajduje się w swojej roli...

Marina8

Tak, Twoj ranking... taki jest ranking na filmwebie, ale mniejsza... Jak tam sobie uwarzasz, ale Johny Deep jest świetnym aktorem, i nigdy, NIGDY nie gubi się w swoich rolach. Więc to tyle co chciałam powiedzieć.

ocenił(a) film na 6
Arya 1234

drogi obrońco/ obrończynio pana Deppa :D
1. naucz się poprawnie pisać jego nazwisko,
2. o umiejętnościach Johnny'ego nie musisz mnie przekonywać, bo je znam, widziałam ponad 20 jego filmów, poza tym jego wielki talent sam się broni w każdym filmie (również w tym, poza sceną, którą opisałam w powyższym poście)
3. w słowie uważasz nie ma "rz"
4. według rankingu Filmwebu, 21.08.2011 Pacino jest na czwartym miejscu

Marina8

widzę, troszke na mnie naskoczyłas. Więc sie obronie :)
1. pisałam szybko bo byłam ciut wytrącona z równowagi więc nie zauważylam tych dwóch błędów. :)
2. Ten ranking powstał wczoraj, nic o nie nie wiedziałam. I jak sprawdzałam jeszcze dwa dni temu to ten Pacino był na iperwszym ;)
3. To tyle co chcialam powiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Marina8

kiedy ja zobaczyłam go stojącego w kapeluszu zrobiło to na mnie zupełnie inne wrażenie. I jest to moja ulubiona scena z całego filmu. Mimo to, że cały film mnie nie zachwycił . Kwestia gustu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones