PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 050
ocen
7,1 10 1 245050
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

nie oglądalam !!! mam oglądnąć ???/ to wkońcu film z johnny'm depp'em

ocenił(a) film na 10
weronika11b

Ja polecam, jeśli lubisz filmy z ciekawym, zaskakującym zakończeniem, poprzedzony wieloma pytaniami powstającymi w głowie podczas oglądania. Dodatkowo, jeśli nie wymagasz szybkich pościgów, strzelanin, litrów czerwonej farby robiącej za krew, a lubisz podczas seansu trochę się podenerwować (nie mylić ze strachem) i zastanawiać się "kto to, o co chodzi" itp, to tym bardziej polecam :)

ocenił(a) film na 6
miroz81

Jak dla mnie zakończenie nie było wcale tak zaskakujące. Tego jak się fabuła rozwinie, ktoś lubiący kryminały/thrillery może domyśleć się dość szybko, co nie znaczy, że film jest przewidywalny strasznie. Depp fajnie zagrał. Moim zdaniem film idealny na relaksujący wieczór.

myona

Fakt - zaskoczenia nie ma żadnego - pierwsza rozmowa pisarza z małżonką od razu zdradza zakończenie :/ - a mówię to jako ktoś kto ogląda stosunkowo mało thrillerów...
Miłośnicy gatunku na pewno się zawiodą.
Do tego film ma klimat lekko kiczowatej telewizyjnej produkcji... ale tak jak mówisz - do obejrzenia na wieczór w sam raz.

ocenił(a) film na 8
weronika11b

Ja polecam do niego zapalić zielone dobro ;)

ocenił(a) film na 9
weronika11b

Oczywiście, że POLECAM

ocenił(a) film na 10
DrzwiamiWTwarz

A może mi ktoś napisać małe streszczenie. bo wciąż nie rozumiem tego filmu. Wydaje mi się dość dziwny, bo przywykłam do Tima Burtona.

ocenił(a) film na 9
weronika11b

Mort-pisarz,w trakcie rozwodu z żoną. Powód? Ona się broni,że on nie poświęcał jej czasu, był "nieobecny" podczas pisania swoich powieści, dlatego zaczęła szukać szczęścia poza związkiem. Bohater ich przyłapuje w hotelu,co widzimy w pierwszych minutach filmu.
Pewnego dnia Morta odwiedza Shooter, który twierdzi, że pisarz ukradł mu powieść. Oskarżony o plagiat bohater, na początku nic sobie z tego nie robi. Wie,że to pomówienie. Sprawdzając dwie powieści słowo w słowo,zdaje sobie sprawę, że są identyczne. Shooter nachodzi go, nie daje mu spokoju. Bohater prosi o pomoc Kena Karsha, nowojorskiego detektywa, by pomógł mu wyjaśnić zagadkę z pojawieniem się Shootera.
Ken pilnuje domu Morta, nie zauważa nic dziwnego.
Mort znajduje ciało swojego psa...dom który był wspólny z żoną zostaje podpalony...znajduje swojego przyjaciela Kena zastrzelonego w samochodzie. Chwilowo podejrzewa kochanka żony lecz szybko zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z szaleńcem.
Kim jest ten szaleniec? On sam, Mort. Jadąca do niego żona, z papierami rozwodowymi, zostaje ostatnią ofiarą - zabił ją i zakopał w ogrodzie widocznym z okna,Wszystko zgodne z planem.

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości - oto całe streszczenie filmu w trzech słowach.

użytkownik usunięty
DrzwiamiWTwarz

o kurde mogłam domyślić się, że to spoiler, tak więc dziś go nie obejrzę, może kiedyś indziej, idę szukać czegoś innego

ocenił(a) film na 9
weronika11b

Mam nadzieję, że skumałaś o czym pisałam :) Film jest BARDZO dobry, polecam. I nie jest taki trudny do "skapowania"

ocenił(a) film na 10
DrzwiamiWTwarz

dzięki ;)

DrzwiamiWTwarz

mnie tam zaintrygowaly te momenty : kapelusz ( wygladam jak pacholek z Mississipi) ,Mort widzi kilka razy siebie , i oczywiscie koncowe sceny : zabicie zonki ,wizyta szeryfa , i narracja Morta

ocenił(a) film na 8
weronika11b

JA POLECAM :D caly czas trzyma w napieciu i zakonczenie jest zupelnie inne niz myslalem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones