PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559483}

Sekrety i grzeszki

The Dilemma
5,7 13 152
oceny
5,7 10 1 13152
5,3 3
oceny krytyków
Sekrety i grzeszki
powrót do forum filmu Sekrety i grzeszki

Słaba nota na filmweb z która całkowicie się nie zgadzam jest krzywdząca dla tego filmu.
Nie jest to kolejna słaba i bezmózga produkcja z Hollywood. Nie jest to typowa komedia romantyczna z "uroczym" zakończeniem. Nie jest to też wreszcie, głupkowaty film opowiadających o przygodach dwóch tępych kumpli.
The Dilemma zaskakuje całkiem poważną problematyką, i choć są śmieszne sytuacje, są żarty itd itp to jednak jest tutaj więcej z dramatu niż komedii.
Polecam nie sugerować się notą i obejrzeć:)

ocenił(a) film na 8
PadreTovaros

Zgadzam się w 100% !!!! Momentami jednak był bardzo zabawny. Dialogi nie były typowe jak w amerykańskich komedyjkach. A na koniec się wzruszyłam. Fajnie jeśli potrafi wzruszać nie tylko motyw miłości.

ocenił(a) film na 8
madame_koko

A jeśli chodzi o oceny na filmwebie to ostatnio coraz częściej się z nimi nie zgadzam. Bardzo dobre filmy są często słabo oceniane, dlatego przestałam się nimi sugerować jakoś specjalnie

ocenił(a) film na 8
PadreTovaros

W końcu jakiś dobry komentarz to tej dziwnie krzywdzącej oceny.

Przy czym nie jest to film dla typowego schematycznego człowieka: randka-zareczyny-ślub-dzicko-2dziecko itd...

NETWolF

Też tak sądzę. Na początku myślałem że to będzie jakiś szit i byłem tylko ciekawy czy projekt im wypali a okazało się że ten film opowiada o głębokiej przyjaźni i problemach egzystencjalnych oraz informacji że do końca nigdy się nie pozna drugiego człowieka. Nota w filmwebie krzywdząca dla tego filmu bo powinna być wyższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones