PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701}

Sekrety i kłamstwa

Secrets & Lies
7,7 9 513
ocen
7,7 10 1 9513
7,8 15
ocen krytyków
Sekrety i kłamstwa
powrót do forum filmu Sekrety i kłamstwa

Sekrety i kłamstwa

ocenił(a) film na 7

sekrety i kłamstwa to jeden z tych filmów, które głęboko potrafią poruszyć i pozostać w głowie na dłużej, mimo że pozornie niewiele się na ekranie dzieje. końcówka mocno wzruszająca, aczkolwiek pierwsza godzina to straszne nudy i film troszkę mógłby być krótszy.

ocenił(a) film na 8
sten44

Sekrety i kłamstwa....kompletnie nie moje klimaty jeszcze w dodatku a anglikach...brrr...początek to zwykły średniak, od połowy zaczyna mnie to ku własnemu zdziwieniu ciekawić, zaczynam się skupiać na tym co dzieje się na ekranie...wzrasta napięcie i końcówka...która rozbija mnie na kawałeczki...ehh...jak film o "zwykłym" życiu może nie być nudny, a wręcz ciekawy...??...dobre pytanie, ale jednak może taki być...emocjonalny koktajl...może bylem dziś za bardzo wrażliwy na oglądanie czegoś takiego....ale stało się...efekt...dość poważne poruszenie,a raczej wzruszenie.

ocenił(a) film na 8
ppp84

z początku myślałem , że się zanudzę na tym filmie ale się myliłem , a końcówka świetna i bardzo poruszająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones