PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701}

Sekrety i kłamstwa

Secrets & Lies
7,7 9 522
oceny
7,7 10 1 9522
7,9 16
ocen krytyków
Sekrety i kłamstwa
powrót do forum filmu Sekrety i kłamstwa

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Tego filmu nie da się obejrzeć do końca. Jest nudny, Cynthia cały czas płacze, nie da się jej
słuchać, jest sztuczna, momentami śmieszna. O co chodzi z nagrodą dla niej? To co
uważacie za brak efekciarstwa ja nazywam w tym wypadku brakiem czegokolwiek. Szanuję
to że komuś film może się podobać, ale szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Nie ma tu nic
poza prostą historią. Wolałbym przeczytać streszczenie scenariusza niż męczyć się 2
godziny. Oczekuję od filmu tworzenia swojego świata, trochę odrębnej atmosfery a nie
opowiadania historii z życia codziennego w taki jałowy sposób. Pierdoła i bździna, dziękuję.

armando90

Rozumiem Cię, ale nie szanuję.

ocenił(a) film na 8
armando90

kontrowersyjny avatar...

ocenił(a) film na 10
fabio

No mnie to Cie głownie żal.
Ale bardziej Twoich bliskich.

ocenił(a) film na 9
armando90

Może jesteś za młody na zrozxumienie niuansów tego filmu i całej psychologii, która się w nim dzieje?

pozman

23 lata to nie taki az mlodzieniaszek :)
Jasne,ze moze s nie podobac, ale od razu takie epitety, bez przesady.
Film niewiarygodnie gleboki.
Pozdrawiam

armando90

Dziwię się jak obiektywnie bardzo dobry film można nazwać, cytuję "pierdoła i bździna". Ile Ty masz lat? 12?

ocenił(a) film na 10
armando90

To jest film który może dotyczyć każdego z nas. Pokazuje jak ludzie mający dobre intencje potrafią się zupełnie nie rozumieć. Ile jest takich rodzin w których bliscy się nie cierpią a przecież żaden z nich nie jest zły? Obejrzenie tego filmu pozwala to zrozumieć.

ocenił(a) film na 3
armando90

Dokładnie tak, do mnie tez nie trafia ta narracja. Nuda, teatralność, nieudolność. Ani to psychologiczne ani wciągające. Po prostu strasznie słabe. Film się przeraźliwie zestarzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones