PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99884}

Sekrety

Choses secrètes
5,6 90
ocen
5,6 10 1 90
Sekrety
powrót do forum filmu Sekrety

Sekrety. 7/10

ocenił(a) film na 7

Opowieść o dwóch młodych kobietach (striptizerce Nathalie i barmance Sandrine), które po wyrzuceniu z dotychczasowego miejsca pracy odkrywają, że mogą wykorzystać seks i ekshibicjonizm w celu manipulowania pożądaniem mężczyzn i łatwej wspinaczki na górne szczeble kariery korporacyjnej.

Podobała mi się tematyka "Secret Things" - kłamstwa, oszustwa, manipulacje, posługiwanie się innymi w celach materialnych i zdobycia prestiżu, władzy. Erotyczny początek filmu związany z tańcem Nathalie skojarzył mi się nieco z cudownie absurdalnym filmem eksploatacji "Sexandroide" (1987). Generalnie w "Sekretach" mamy sporo dość śmiałej erotyki w wydaniu softcore m.in. liczne sceny masturbacji, lesbijskiego/biseksualnego seksu plus końcowa scena dekadenckiej orgii. Samo zakończenie, w którym obie seksualnie wyzwolone kobiety wybierają dość konwencjonalne życie nie było dla mnie przekonujące.

Obie francuskie aktorki (Coralie Revel i Sabrina Seyvecou) wypadły znakomicie. Mój pierwszy kontakt z francuskim kinem Jeana-Claude Brisseau i zapewne nie ostatni. Czas trwania: 112 minut.

Moja ocena: 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones