PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431616}

Sekrety

Tajnosti
6,3 1 290
ocen
6,3 10 1 1290
Sekrety
powrót do forum filmu Sekrety

jest chyba tym,co mnie najbardziej poruszyło w filmie.Cóż, N.Simone, piękne sceny np. z muzyką Rachmaninowa,czy wykonanie tanga na ulicy.
Mnie chodzi o scenę w antykwariacie,gdy sprzedawca wykonuje na pianinie jakiś utwór, po czym siedząca obok niego główna bohaterka zaczyna płakać i zwierzać się ze swych lęków.... Czy ktoś wie co to jest za utwór?

melania1964

Piosenka to "Little girl blue" autorstwa Niny Simone, wyłapałam fragment tekstu w czasie oglądania filmu i się udało znaleźć :) Tu jedno z wykonań http://www.youtube.com/watch?v=Y8yIpH_VI50

ENAEM

Dzięki,tak mi się wydawało(czyli jednak nie wydawało:),bo ta piosenka w wykonaniu właśnie N.Simone otwiera zdaje się film.To piękny utwór, jak i generalnie cała ścieżka dźwiękowa do "Sekretów",a wykonanie antykwariusza też mi się bardzo podobało

melania1964

Mnie również najbardziej w tym filmie poruszyła muzyka,jaką jest okraszony ten film .Dla mnie wspaniały,dla ludzi wrażliwych i nie tylko:)

ocenił(a) film na 7
melania1964

"Little girl blue" jest piękna, trzeba przyznać. W sumie jej wykonanie pod koniec filmu to najważniejszy powód do obejrzenia tego, rozczarowującego dla mnie, filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones