PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348575}

Seks, kłamstwa i narkotyki

Mentiras y gordas
6,0 745
ocen
6,0 10 1 745
Seks, kłamstwa i narkotyki
powrót do forum filmu Seks, kłamstwa i narkotyki

Klimatyczny

ocenił(a) film na 9

Film bardzo klimatyczny. Pokazuje realia współczesnej zabawy i jej skutki.
Polecam!

ocenił(a) film na 9
Violin_filmweb

Zgadzam się i również polecam ! :)

ocenił(a) film na 8
Violin_filmweb

Ja również się zgadzam.. Mnie tam się film podobał ;) Szczerze mówiąc włączyłam go tylko dla Mario Casas'a, Yon Gonzales'a i Any De Armas.. Ale film nie jest zły.. Tylko kurcze, jak ściągnęłam z chomika to nie było obrazu tylko dzwięk i napisy ;/ no i obejrzałam na youtube ale tam nie ma jednej części więc 15 min filmu nie widziałam ;/

ocenił(a) film na 9
anusialka94

Ja również ściągnęłam z CHomika i było OK. Tylko napisy musiałam sobie ściągnąć. A tytułu szukałam pod hiszpańską nazwą.

ocenił(a) film na 7
Violin_filmweb

Mnie też podobał się ten film. W orginale oglądałam, nie wiele rozumiałam. Ściągnełam sobie same napisy i ogarnełam o czym oni tam gadali.. Rowniez zdecydowalam sie ogladac ze wzgledu na Yona, Mario i Ane i jeszcze Alejo Saurasa. Film pokazuje świat ćpunów i nie tylko. Nie wiecej tak to wygląda jak w tym filmie. Świetna zabawa dopoki nie przedawkuje. Czesto właśnie młodzi biorą tylko aby zapomniec o problemach, oderwac się od swiata rzeczywistego. Dobrze, ze pokazali rowniez konsekwecje tego. Wiele właśnie na tym film zyskał. Scena Toniego jak bzyka sie z jakims kolesiem i w pewnym momencie widzi Nico. he he Rozbawiła mnie. Dobrze Mario poradził sobie w tej scenie. Przekonywujący był. Podkoniec filmu Yon super wyraził swoje emocje gdy lezał tam przyjaciel Nico. Ogolnie było na co patrzec Yon, Mario, Alejo ahh

ocenił(a) film na 6
Violin_filmweb

super film i aż się płakać chce pod koniec filmu

ocenił(a) film na 8
Violin_filmweb

film świetny, płakałam na końcu kiedy Nico umierał ;(

Yilia

1) Mówi Ci cokolwiek pojęcie SPILER?!
2) Nico nie umarł...

ocenił(a) film na 8
7kinga

Ups... Wybacz, bylam pelna emocji kiedy to pisalam, przepraszam :( i nawet z tych emocji pomylilam imiona, ehh...

Violin_filmweb

szkoda że polscy autorzy nie potrafią tworzyć takich filmów dla uświadamiania młodzieży...naprawdę życiowy film

ocenił(a) film na 10
jagi22

wlasnie skonczylam ogladac ten film. az lezka splynela z oka na koncu :/ film swietny . jestem pod wrazeniem :)

jagi22

jeżeli to jest życiowy film, to zaczynam się bać o życie niektórych z was...
generalnie film przeciętny, ciągnie się jak flaki z olejem, dialogi jeśli już są to na miarę inteligencji bohaterów.
Nie pierwsza i nie ostatnia produkcja w tym stylu- eksperymenty młodzieży z prochami i seksem to dość oklepany temat.

Włączyłam ze względu na Anę i Yon'a i nawet dotrwałam do końca, na tym koniec.

ocenił(a) film na 4
jagi22

Może to i lepiej, że nie tworzą. W sumie to bardzo dobrze, że nasza młodzież jeszcze nie jest aż tak "nowoczesna" jak ta Hiszpańska, przedstawiona na filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones