PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828340}

Seks to nie grzech

Yes, God, Yes
5,0 3 294
oceny
5,0 10 1 3294
4,7 3
oceny krytyków
Seks to nie grzech
powrót do forum filmu Seks to nie grzech

Film średni, w ogóle pozbawiony większej głębi, skoncentrowany na tym co obecnie się liczy a wiec na seksie.

Jak odkryłam masturbacje miałam jakieś 10 lat, a seks- 15 lat. Od razu nie wiedziałam o co tyle hałasu. Z kolei ten tzw cyberseks to najmniej podniecająca rzecz na świecie :( w filmie próbują wmówić ze jest inaczej

ocenił(a) film na 4
KateAusten24

To miała być komedia, chyba antykatolicka i nie miało być w tym żadnej głębi - miało bić po oczach.

Świat zawsze kręcił się wokół SEKSU. Później wokół SEKSU i WŁADZY. A jeszcze później SEKSU, WŁADZY i PIENIĘDZY. Każdy z tych trzech czynników można wymienić na inny po to żeby osiągnąć przyjemność i wygodę.

A to co odkryłaś i kiedy nie ma żadnego znaczenia. bo to indywidualna (i chyba intymna) sfera i uzależniona od wielu czynników (jeden z nich masz w tym filmie). Nie wiem czy wiesz , ale oziębłość seksualną można leczyć. A to cybercośtam chyba przeoczyłem w tym filmie i nie mam pojęcia w której scenie próbują to sugerować.

ocenił(a) film na 8
KateAusten24

Nie doceniałem ani flirtu (seksu) przez telefon ani przez czat. Aż kiedyś z niczego wyszła rozmowa przez telefon, która przerodziła się w seks przez telefon i dziewczyna miała orgazm. Niesamowite przeżycie. Nigdy się nie powtórzyło, ale ogólnie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones