PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95354}

Sekta 2

The Skulls II
5,3 1 300
ocen
5,3 10 1 1300
Sekta 2
powrót do forum filmu Sekta 2

Film byl naprawde naprawde bardzo ciekawy!Niestety TVN to tacy idioci ze puszczaja reklamy ,ktore trwaja 15 minut,i wtedy czlowiek idzie spac!Sluchajcie!Co sie stalo z tą dziewczyną,ktora niby spadla?I co bylo dalej pomozcie!

Bobey

Nie jestem z TVN (broń mnie Boże!), ale czy ty choć raz w życiu miałeś w ręku pendrive z 3-5 GB wolnego miejsca? Teraz niemal każdy telewizor oferuje możliwość nagrywania na penie, nie mówiąc już o dekoderach dvb-t.

voleon

Mój telewizor LG 42LM620S kupiony w listopadzie 2012 ma możliwość nagrywania tylko na zewnętrznym dysku twardym USB (podobno o pojemności minimum 40GB).

I nie, na pendrive się nie da. Być może, bo nie sprawdzałem, "teraz prawie każdy telewizor ma możliwość nagrywania na penie", ale jeszcze 3 lata temu tak nie było. A nie każdy ma telewizor nowszy, niż 3 letni.

W dodatku zapewne nawet nie zauważyłeś, że wpis twórcy tematu jest z 2007 roku..

jontrix

Z tego, co się dowiedziałem z dyskusji na http://www.hdtv.com.pl zewnętrzny dysk 40 GB w twoim telewizorze może służyć JEDYNIE do przeglądania jego treści, natomiast masz w nim tuner DVB-T, a po jego nastrojeniu - niekodowany kanał TVN, jak i większość. W menu TV pewnie dostępna jest opcja nagrywania, a jeśli nie - skorzystaj w EPG (przewodnika po programach), które z reguły ułatwiają programowanie. Do nagrywania pojedynczego 2-godzinnego programu nie-HD potrzebny będzie pendrive min 4GB, dla HD -5GB (zależnie od wybranego formatu pliku). Jeśli chcesz nagrać więcej w jednej sesji - zastosuj pendrive o odpowiedniej pojemności.

Wybaczcie za temat niefilmowy.

voleon

Niestety jesteś w błędzie, bo jest dokładnie odwrotnie, niż mówisz.

To pendrive może służyć JEDYNIE do przeglądania jego treści, a do nagrywania programów otworzonych w wbudowanym tunerze DVB-T wymagany jest dysk USB o minimum 40GB pojemności.

Nie wiem co czytałeś, ale zajrzyj np. tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/93896-nagrywanie-na-usb-w-lg-serii-lm.html
lub tu:
http://lifesgoodblog.pl/test-telewizora-lg-cinema-3d-47lm670s-funkcje

W dodatku podobno działa to tak, że taki dysk podpięty do telewizora musi być najpierw przezeń sformatowany i dopiero można nagrywać, a nagranych plików nie da się otworzyć na komputerze, ani żadnym innym telewizorze (nawet na drugim identycznym modelu).

Dobrze wiem, że ma wbudowany tuner DVB-T, bo tylko w ten sposób oglądam na nim telewizję (co zdarza się niezbyt często), odbierając sygnał z anteny.

Pomimo tego mankamentu z nagrywaniem i tak jestem z niego zadowolony, bo służy mi dobrze jako monitor do oglądania filmów podpinany przez HDMI, D-Sub lub kablem internetowym w sieci lokalnej, a czasem od biedy nawet do oglądania VOD w aplikacjach SmartTV. A jak bym bardzo chciał nagrywać z telewizji, to dokupił bym zewnętrzny tuner albo ten dysk USB.

Dla świętego spokoju, jak za dwa dni będę w domu, to sprawdzę jeszcze raz ten pendrive, ale po kupieniu 2,5 roku temu już to testowałem.

Bobey

TO WŁASNIE LECI NA TVP 1 (sroda, 04 lutego 2015 )
Ale pewnie śpisz :))
Będzie powtórka w nocy z czwartku na piatek ( 5/6 lutego) o godzinie 0.50
Pozdro.

oczywiscie, że należało właczyć nagrywanie i iść lulu :)

ocenił(a) film na 7
murjad

Haha, no pewnie że spałem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones