PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675829}

Western Front

Seo-boo-jeon-seon I-sang-eobs-da
6,5 145
ocen
6,5 10 1 145

Seo boo jeon seon I sang eobs da
powrót do forum filmu Seo-boo-jeon-seon I-sang-eobs-da

... kolejny przykład i to w konwencji komediowej ! Pomysłem trochę podobny do serialu Jeonwoo (2010).

ocenił(a) film na 8
tkow

pozytywna niespodzianka, dawno nie widziałem dobrego filmu wojennego utrzymanego w podobnym klimacie

Alces_Alces

http://www.filmweb.pl/serial/Jeonwoo-2010-566530

tkow

Przeciez Towarzysze to nie jest komedia, tylko drama dramat.

Szybszy

To ktoś złe opisał, bo tam też jest sporo humorystycznych scen. Powiedziałbym dosyć ludowego przaśnego humoru.

tkow

Ogladalem te drame i zadnego humoru tam nie ma, tylko okrucienstwa wojny.

Szybszy

Te sceny z wioski z serialu są jota, w jotę podobne do tego filmu ... poza tym, że w serialu to grupa żołnierzy.

tkow

NIe bylo zadnych zabawnych scen w wiosce. NIe bylo rowniez serialu, tylko drama Comrades.

Szybszy

??? Wszedłeś na ten link ? Jeonwoo to 20-odcinkowy serial, który zresztą mam na dysku ! Może nie o tym samym rozmawiamy ???

ocenił(a) film na 8
tkow

dzięki, w wolnej chwili obejrzę

ocenił(a) film na 6
tkow

Może i komedia, ale poczucie humoru nieco porąbane... Miałem nadzieję na coś w duchu "Jak rozpętałem II Wojnę Światową", czyli taką w sumie niewinną wojenną historyjkę, a tu całkiem poważne sytuacje mieszają się ze specyficznym humorem, jakże azjatyckim... Momentami wcale nie było do "śmiacia".

jjarek_filmweb

Sporo jest takich filmów wojennych, gdzie wątki komediowe przeplatają się z mocno niewesołymi scenami.

ocenił(a) film na 6
tkow

To prawda, ale dla mnie jest ważne by nie raziły głupotą i nie były żenujące... Niektóre momenty dla kogoś kto nie miał do czynienia z kinem azjatyckim mogłyby wydawać się właśnie takie, choć ogólnie mi to nie przeszkadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones