PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702438}
6,9 11 149
ocen
6,9 10 1 11149
5,0 4
oceny krytyków
Serce, Serduszko
powrót do forum filmu Serce, Serduszko

Usiądz wygodnie i odjedz w baśniowa podróż.Film jest,i lekki ,i ciezki,smieszny i wzruszajcy.Rewelacja

ocenił(a) film na 8
artur_klys2

Otóż to! :)

ocenił(a) film na 3
artur_klys2

Kiepski zlepek scenek, często mocno irytujących, nie pomogli znani aktorzy, kupy się to nie trzyma. Nie rozumiem czym się tu zachwycać. Reżyser mocno obniżył loty.

ocenił(a) film na 3
artur_klys2

Dodam jeszcze, że to jest jeden z najgorszych filmów Kolskiego.

ocenił(a) film na 5
jolakwach

Zgadzam się z tym, niestety :( Poszczególne sceny można uznać za bardzo dobre ale całości nie można uznać za dobry film. To tak jakby drogocenne perły zawiesić na byle nici która rwie się i prześwituje. Wielka szkoda.

ocenił(a) film na 8
alja9

A jak oceniacie filmy Barei? Toż to mistrz scen, ale nie za bardzo filmu.
Cóż... "nobody is perfect" ;-), czasem trzeba przymrużyć oko i... docenić resztę!
A reszta nieraz okazuje się całkiem fajna. Życzę dobrego wzroku :-)
Osobiście: nie musiałem nic przymrużać, nie miałem zgrzytów. Film bardzo dobry - może trzeba się nieco otrzaskać z Kolskim?

ocenił(a) film na 5
GdzieToKino

co do "otrzaskania się" z Kolskim... "Serce serduszko" ma się nijak do "Jańcio Wodnik", "Jasminum", "Historii kina w Popielawach" itd.. :(

ocenił(a) film na 8
alja9

No to może trzeba jeszcze odejść od schematów?
Ma się nijak, bo jest... inny?
Akurat z Jasminum wiele wspólnego widzę.
Dodam a propos "zlepku" scen - zupełnie tego nie widzę, dla mnie się nieźle klei. Cóż, każdy inaczej spostrzega. Ale np. 3 to żenada, ciekawym co tak naprawdę wpłynęło na tę ocenę, bo na pewno nie warsztat reżysera.

ocenił(a) film na 5
GdzieToKino

Jest gorszy ponieważ ma gorsze dialogi i nie jest tak płynny jak wcześniejsze, dobre filmy tego samego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones