PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687918}

Serce do walki

A Fighting Man
5,8 797
ocen
5,8 10 1 797
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie, bo nie znalazłam odpowiedzi w filmie albo na chwilę odpłynęłam uwagą, chociaż film mi się bardzo podobał.

ogia

zacznijmy od tego-Kogo grała w tym filmie Famke Janssen???

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Zona sailora zostala zabita wraz z ich dwojka dzieci przez Pania grana przez Famke ,ktora wjechala w ich auto swym pod wplywem alkocholu :-). Ciekawe czy ktos to zrozumie.

kospaw84

własnie o to mi chodziło,bo założycielka tematu napisała,że film bardzo się Jej podobał,a z postu jasno wynika,że filmu po prostu nie zrozumiała.

kospaw84

Ale nie tylko zabiła rodzinę Sailora,bo lekarka(Famke) jechała ze swoją 3 dzieci,które też zgineły.Na komisji przedterminowego zwolnienia z więzienia mówi-"odebrałam życie tym o których miałam się troszczyc".Tak samo Famke w kosciele mówi do Sailora-"że resztę życia spędzi starając się odpokutowac za to co zrobiła.Za ból zadany Sailorowi i swojej rodzinie"

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Racja, racja.

ocenił(a) film na 9
pawelk1504

A no widzisz... oglądałem ale załapałem tyle, że gorzałę piła... i myślałem, że to jego żona...
Bardzo dobrze zrobiony film, bez natarczywej agitki, ciekawie przedstawieni bohaterowie, dyskretne historie... do dużej dystrybucji pewnikiem nie trafił, za pozytywnie ksiądz przedstawiony a to teraz grzech największy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones