PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687918}

Serce do walki

A Fighting Man
5,8 797
ocen
5,8 10 1 797
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Z wielką niepewnością sięgnąłem po ten film obawiając się najgorszego a tu ku mojemu
zdziwieniu okazało się, że jest zaskakująco dobry. Super się ogląda! polecam moja ocena 7/10

beny_2

Miałem dokładnie tak samo. Również 7/10 :)

c0cr0ach

spodziewałem się filmu klasy B, z donimikiem który nie gra super filmów a jednak film okazał się w miarę OK.

ocenił(a) film na 7
beny_2

7/10.

ocenił(a) film na 8
beny_2

Miałem tak samo, spodziewałem się przeciętnego filmu, a okazał się zaskakująco dobry , ciekawy i wciągający.

ocenił(a) film na 7
beny_2

No i ja też swoje 7/10 dokładam !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Ja mialem podobnie i właśnie za to zaskoczenie dałem nawet 8.Bardzo dobry film i ta muzyka genialna.

beny_2

Mi się tylko nie podobała budowa filmu, a mianowicie wątki porozrzucane w czasie. W sumie mieliśmy przez cały film walkę bokserską z retrospekcjami, które w dodatku nie były wplecione w film chronologicznie. Ja tam wolę prosty schemat w filmie, np.: pierw wypadek samochodowy i śmierc rodziny bohatera -> rozmowa z matką o jej chorobie, marzeniu i kasie niezbędnej do jego realizacji -> poznanie przeciwnika głównego bohatera oraz jego żony -> negocjacje dot. walki między organizatorem a bokserami oraz bokserami a trenerami -> treningi -> w między czasie jakieś problemy bohaterów oraz poznanie kobiety która spowodowała wypadek a także jej chęć odpokutowania ->wprowadzenie jednej jedynej retrospekcji z dzieciństwa bohatera dotycząca matki oraz patologicznego ojca, przez którego bohater postanowił nigdy nie zostać znokautowany -> walka bokserów. Bo takie co chwilę zmienianie wątków, na początku jest męczące. A po obejrzeniu całości film jest świetny a historia bardzo ciekawa. Ogólnie fajny film, jako całość mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
beny_2

Jeden z lepszych filmów wydanych w 2014 roku. Naprawdę świetny!
Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones