PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145102}

Serce jest szalone

Dil To Pagal Hai
7,3 2 249
ocen
7,3 10 1 2249
Serce jest szalone
powrót do forum filmu Serce jest szalone

.. że taka podróbka Kuch Kuch Hota Hai odrzucona przyjaciolka, szlachetny narzeczony ;) Ale film calkiem przyzwoity,obejrzec mozna jednak bez zachwytow. Scena z bransoletka (blizej, blizej....) BOSKA :)

ocenił(a) film na 6
malinqa_2

To raczej Kuch Kuch Hota Hai może być podróbką bo było później ;P Ja wolę Kuch Kuch Hota Hai o wiele wiele wiele ale ten film też jest cudowny :D Tak bardzo bym chciała żeby już go wydali a podobno mają to zrobić...a jakby jeszcze KKHH wydali to byłabym w siódmym niebie!!! :D Pozdrawiam!!!

LeNa__

Taak... Na początku również dostrzegałam podobieństwo DTPH do KKHH.
Ale generalnie to film mi się podobał. Scena z bransoletką również. ;)
Urzekła mnie piosenka Koi Ladka Hai, czy coś takiego, w każdym bądź razie ta z dziećmi. ;]

malinqa_2

Tak jest lekkie podobieństwo tego filmu do KKHH,
film Bardzo mi się podobał, scena z bransoletka też.:P
POzdroo:)

ocenił(a) film na 10
__KarLa__

A jak Ci się podoba scena, gdy Pooja naśladuje Rahula? Też niezła, prawda? Ogólnie film bardzo dobry. Lubię SRK oglądać w takich rolach. Uwielbiam też podziwiać talent taneczny Madhuri Dixit. Ona jest wspaniała. Ogromnie mi się podobały piosenki. A pomysł, że gdzieś na nas wszystkich czeka ta jedyna ukochana osoba, bardzo mi przypadł do gustu.

Marguerite

Scena, gdy Pooja naśladuje Rahula, też jest fajna i bardzo mi się podobała.


Pozdrówkii :*

ocenił(a) film na 10
malinqa_2

zgadzam sie z lena w 100%

użytkownik usunięty
karolinaaa_21_05

Jak dla mnie Madhu póki żyje będzie najlepszą tancerką :) Żadna tam Aishwaryia jej nie zastąpi!

ocenił(a) film na 7
malinqa_2

A mi się podobała scena kiedy SRK dołącza się do tańca tak sexi tańczy aż mu spodnie poszły hehe... :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones