PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 769
ocen
4,2 10 1 5769
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

"Dlaczego nie" przynajmniej trafiało w gusta wąskiej części widowni (nie
jestem tą częścią) A to dno nie trafia w nic. Lepiej zrobić kupę niż
obejrzeć ten film.

haciej3

A wiec idz robic kupę a nie piszesz bzdury! A co do tej wąśkiej grupy, to chyba do niej nalezysz bo oceniasz bez ogladnieca lub ogladneles ale wogole nic nie zrozumiales....

zxcvw

Tak napewno nic nie zrozumial, bo do tych filmow trzeba takiego wkladu umyslu, ze mozna sie zagotowac -.-
Wezcie ludzie przestancie ciagle ripostowac typu "nie zrozumiales" bo w plytkim nic nie znaczacym filmie jest
do rozumienia??Pytam sie.Polska kinematografia lezy, nie wiem kiedy zacznie raczkowac ale narazie lezy.Jest
tylko kilka filmow polskich ktore zasluguja na uznanie, ale nie sa z przedzialu 2005-2009.Komedie
romantyczne polskie - szkoda gadac, ten nowy "Hit", "Wojna Polsko - Ruska" tez jest dnem, film ktorego
projekcje zaprzestaja, bo ludzie wychodza nie mozna nazwac mianem "Dobry" prawda?Ale oczywyscie zacznie
ripostowac w sposob albo bardzo agresywny, albo nazbyt bedziecie szastac inteligencja typu "Nie zrozumiales" i
powiem szczerze, gratuluje zrozumienia tych filmow, jest sie czym obnosic... -.-

persching16

no wlasnie, polska kinematografia jest jaka jest a wiec powinnismy ja oceniac na poziomie takim jaki mamy. Amerykanskie filmy sa krytykowane jesli sa tandetne w porownaniu do reszty amerykanskich filmow, ale w porownaniu do polskich sa swietne. Uwazam ze ten film na polski poziom nie jest zły, i zawsze ogladajac polski film oceniam go na skale polskiej kinematografii, ktora jak juz sam powiedziales nie jest na wysokim poziomie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones