PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 768
ocen
4,2 10 1 5768
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

Pomysl na film calkiem niezly , wykonanie niestety nie . Jedyny plus jaki udalo mi sie znalezc to piekna Marta Zmuda Trzebiatowska zupelnie bez makijazu. A i jeszcze kwestia dody pozostawia wiele do zyczenia miala ona podobno przyciagac do kin i przejsc jakas wielka metamorfoze(?) a w rzeczywistosci zaspiewala tykko piosenke i powiedziala jedno moze dwa zdania.

paulaxdd

Jak ona jest bez makijażu, to ja jestem Marilyn Monroe! hue hue

poally

Ojeju miala TYLKO PUDER! jak na dzisiejsze czasy to i tak prawie nic =]

paulaxdd

Nie wiem gdzie ty masz oczy. Tapeta jak się patrzy: tona podkładu (na twarzy nie widać ani jednej, malutkiej nawet zmarszczki, a po 20-stce już u każdego widać pierwsze oznaki starzenia się skóry) i oczywiście kolorowy błyszczyk :)
Jeśli nadal uważasz, że to tylko puder, twoja sprawa, ale nie pisz o niej: zupelnie bez makijazu, bo ręce opadają.

poally

no to przeciez pisze ze miala puder! a KOLOROWY BLYSZCZYK byl chyba przezroczysty... zrezta teraz to nawet kolesie uzywaja blyszczyków(ktore sie powinno stosowac bo sa zdrowe dla ust =]!)... pozatym potrafisz znalezc jakakolwiek aktorke ktora w filmie grala tylko w PODKLADZIE I "kolorowym" BŁYSZCZYKU?

poally

No to przeciez napisalam ze miala puder! a ten KOLOROWY BLYSZCZYK to byl chyba przezroczysty... zreszta teraz nawet kolesie uzywaja blyszczykow (ktore sa zdrowe dla ust!=]!)pozatym potrafisz znalezc aktorke ktora wystapila w filmie w samym podkladzie(niewazne ile go bylo)i "KOLOROWYM BLYSZCZYKU"?

paulaxdd

Moi Drodzy,
Marta Żmuda-Trzebiatowska nie gra w tym filmie bez makijażu.
jest jedynie wystylizowana na bardziej naturalną, niż oglądamy ją w innych produkcjach.

Spójrzcie:
http://gfx.filmweb.pl/ph/36/59/473659/119121.1.jpg

Ma nie tylko pełną "tapetę", ale i twarz wymodelowaną różem i pudrem brązującym, umalowane usta (i to wcale nie bezbarwnym błyszczykiem!), subtelnie podkreślone oczy. Widać, że sporo czasu poświęcono na jej staranną stylizację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones