PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 769
ocen
4,2 10 1 5769
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

Obecność w obsadzie tak popularnych w Polsce aktorów jak Borys Szyc, Agnieszka Dygant (moi ulubieni...), Maciej Zakościelny, Stanisława Celińska, czy chociażby Doda (co moim zdaniem jest akurat pomyłka) skutecznie przyciągnie do kina sporą rzeszę osób. Niektórych przyciągnie jeszcze "wielka dama polskiego teatru" Nina Andrycz, młoda, piękna i zdolna Marta Żmuda Trzebiatowska, a o ukraińską publiczność zadba Bohdan Stupka. Sam bardzo chętnie wybiorę się na ten film, zważywszy na opis, ciekawie zapowiadający produkcję oraz właśnie obsadę. Sukces murowany.

emdzej

Doda pewnie zagra kilka sekund, a zażąda za to nie wiadomo ile ech... coś jak Pamela Anderson w Superhero, w jednej scenie jest, coś tam mówi i koniec.

emdzej

Obsada faktycznie ciekawa. I mój ulubiony Borys Szyc... Ale jakoś tam mi Zakościelny nie pasuje. On jak na razie nadaje się do komedii romantycznych. :| I Doda... Coż, chcą żeby film sukces osiągnął. Ale pewnie i tak się do kina na tn film wybiorę. :)

emdzej

Ten film naprawde jest super!!! A Doda pozytywnie zaskoczyła

emdzej

No obsada faktycznie cześciowo charakteryzuje film: trochę przedawkowany absurd rodem z "Niani" i głębokie jak miska kota kwestie, które się świetnie sprawdzają w operach mydlanych. Dodać do tego słodką buźkę Trzebiatowskiej, "amanta" wszystkich czternastolatek, twardziela z seriali kryminalnych trzeciej kategorii oraz biust bez osobowości i tłumy ciągną do kin!
Z jednym się zgodzę: trzeba zobaczyć. Sama nie dowierzałam niektórym opiniom, więc postanowiłam się przekonać. Nawet parę ciekawych nazwisk, które pojawiły się w obsadzie nie umniejszyły zażenowania jakie czułam po seansie. Trudno mi ocenić, czy Zanussi tym filmem chciał pokazać, że ma poczucie humoru czy miał zamiar wstrząsnąć polską publicznością...

ocenił(a) film na 1
emdzej

dno dno i jeszcze raz dnoooooooooooooo, nie pamiętam już kiedy byłem na tak słabym filmie.

ocenił(a) film na 3
tomooo1

Mnie tez obsada przyciagneła i to byl błąd, film jest bardzo slaby, najgorzej wydane pieniadze na film.. 3/10

emdzej

W życiu nie byłam na tak dennym polskim filmie. Mój chłopak usnął a ja tylko czekałam kiedy wkońcu się skończy. Zdecydowanie nie polecam, szkoda pieniędzy i nerwów. Nawet tak dobra obsada nie nadrobi głupiego scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones