PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 767
ocen
4,2 10 1 5767
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

miałem tę nieprzyjemność oglądać premierę w Gdyni. film jest tak głupi i nudny, że lepiej wyrzucić te 20zł za bilet przez okno i poleżeć, patrząc w sufit.

podobny poziom żenującego kina to byli tylko "Dublerzy". film jest nudny, głupi i ciągnie się jak guma w majtkach.

banalne zakończenie jest jasne od początku, problemy egzystencjalne rodem z "M jak miłość".

jeśli ktoś nie ma historii do opowiedzenia, to niech się nie bierze za kręcenie filmu. na miejscu Zanussiego, zakazałbym emisji tego filmu.

żenujący i przykry jest fakt, że znany reżyser i aktorzy firmują takie coś.

ocenił(a) film na 1
coobad

Popieram w 100% nie warto wydawać kasę na taki gniot to był njagorszy film jaki w życiu obejrzałem w kinie żenująco głupi... Dziwie się że Zanussi zniża się do takiego poziomu ech polskie kino upada. Jedyne co fajnego w tym filmie to to że mogłem popatrzeć na Trzebiatowską:))) Pozdro

ocenił(a) film na 1
stan_kulej

To nawet komedia nie była, a jedynie potwierdzenie, ze Polacy komedii (ni to romantycznej ni to czarnej)kręcic nie potrafią.
Film totalne dno.
Niby fabuła jakaś jest, niby coś się dzieję, ale całośc nie trzyma się razem.
Nawet Trzebiatowska mu nie pomogła,ani Dygant,ani Szyc, ani Zakościelny. Nie mowiąc o Dodzie.
Jeśli ktos chce iśc zobaczyć film tylko dlatewgo, ze gra tam Trzebiatowska czy któryś z w/w aktorów to się zawiedzie.
Nie wspomnę już o biednych fanach Dody.
A najbardziej dołującym faktem chyba jest, ze rezyserował-bądż co bądz swietny rezyser-Zanussi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones