PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 768
ocen
4,2 10 1 5768
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

ze względu na Dode. Nawet ci co jej nie nawidzą to pojdą obejzec ten film, tylko zeby ją zobaczyc. Taka jest prawda, nie ma co sie klocic, tylko dzięki Dodzie ten film wiecej zarobi niz straci.

urson1

Mimo tego, że temat już przygasł nie mogę się z Tobą zgodzić. Ja nie wybrałabym się na ten film ze względu na dodę. Doda mi jest zupełnie obojętna. Może i przyciągnęła jakąś rzeszę fanów, ale nie zapominajmy o tym, że inną odepchnęła.

EwelinaPierwsza

Założycielka tematu wyraźnie napisała, że połowa się wybierze na ten film ze względu na dode, wiec po co pisac ze jest się tym, który idzie z innego powodu?
a założycielka tematu ma racje, ten chłam doda będzie przyciągał jak magnes i fanów i antyfanów

__Madzia__

źle zrozumiałam post. :)

urson1

ja chce go obejrzeć ze względu na: B.Szyca M.Zakościelnego S.Bobrowskiego M.Trzebiatowską

katinka

Bobrowski jest genialny w swojej roli :-) Szyc też gra nieźle choć mało, wiewiórki nie lubię a rola Zakościelnego to malusieńki epizodzik :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones