PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 767
ocen
4,2 10 1 5767
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

ciekawi aktorzy i wystapiła niestety Doda, Panie Zanussi postawił Pan na trefnego konia i zrobił Pan sobie plastikowy film

basik_12

plastikowy to ty masz mózg, oglądałeś wgl ten film?! Aaaa wez spadaj. Film SUPER! Doda rządzi!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Doda nie jest wcale zła.

ocenił(a) film na 1
basik_12

Doda wypowiedział tam jedno zdanie i to niezbyt wyraźnie otreści równie ambitnej jak jej twórczość. Cała scena trwała kilka sekund. Ot, cały jej wkład w film.
Porównując jednak do gry pozostałych talenów: Marek Kudełko, Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda-Trzebiatowska to Doda nie wypadła źle.

ocenił(a) film na 5
basik_12

Akurat dla mnie to, ze zagrała tam w Doda w naprawdę malutkim epizodzie w ogóle nic nie znaczy... prawie tyle, co jakby wcale tam nie wystąpiła. Film trochę nudnawy, mało śmieszny. Jedyne co mi się podobało, to rola Angelo...

basik_12

hmm wpisał mi się ktoś za mnie w poście powyżej,tak to jest jak się ma automatyczne logowanie, więc co do tej Dody to biedaczka nie wiem czy nie zajarzyła,że właściwie Zanussi z niej lekko gardzi, końcowa scena pod mostem daje do zrozumienia.Film c nie głupi polecam.Może i Doda się zmieni jak obejrzy ten film hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones