PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112036}
6,5 31 980
ocen
6,5 10 1 31980
6,2 4
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

świetny!

ocenił(a) film na 10

film naprawde bardzo dobry,gra aktorska wysmienita...POLECAM.dziwi mnie tylko tak niska ocena tego filmu :| Ja daje 10!

ocenił(a) film na 6
Kowalixxx

zupełnie się z Tobą nie zgadzam.. dla mnie ten film nie ma wogle romantyczności... w połowie filmu myślałem że to już koniec tej nudnej historii... daje 6!

ocenił(a) film na 8
PTL

Bardzo potrzebny powiew świeżości w wysypie plastikowych komedyjek romantycznych. Świetna gra aktorska pary głównych bohaterów, jak i nieco humorystycznej, Meryl Streep w tym dramacie. Bardzo dobrze pokazany problem różnicy wieku w związku. Co do romantyczności - zależy jak ją definiować. Jeśli jako przekonujący sposób ukazania uczucia między dwojgiem ludzi, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Jeśli jako zawarcie pretensjonalnych scen typu "ona rzuca się wpław w jego kierunku", to rzeczywiście - nie ma tu tego...
Polecam!

ocenił(a) film na 6
Groszek

nie chodzi mi tu o sceny tego typu.. tylko chodzi mi o to, że oglądając ten film wogle nie czułem (przynajmniej ja) że oni się kochają, nie czułem tego że to jest wielka miłośc, a chyba z tego co wnioskuję miłość ta była wielką lecz niespełnioną miłością :) no ale o gustach się nie dyskutuje, film oglądało mi się miło, nie miałem ochoty rozwalić telewizora więc daje 6 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones