PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112036}
6,5 31 980
ocen
6,5 10 1 31980
6,2 4
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Moja opinia.

ocenił(a) film na 6

Właśnie wróciłam z kina i mam potrzebe jak najszybciej podzielic sie swoim wlasnym zdaniem dotyczacym filmu. Kilka dni temu przeczytalam ze jest to "niesamowita, inteligentna komedia"...no coz... do glupich nie nalezy ale do niesamowitej brakuje jej bardzo duzo. Fakt, aktorzy spisali sie dobrze, Ms.Meryl byla nwet bardzo dobra, lecz czegos brakuje temu filmowi. Probowalam podejsc do niego jak do lekkiej komedii...ale i tu rozczarowanie, bo jakie bylo przeslanie plynace z tego filmu? Jesli jestes z mlodszym mezczyzna i sie kochacie to nie lodz sie, ten zwiazek nie przetrwa, mimo waszych staran...no coz...trudno zrozumiec mi sens tego filmu,ale nie mnie to oceniac. Osobiscie spodziewalam sie choc odrobine wiecej po tym filmie...

ocenił(a) film na 8
aasia_d

Ja wlasnie wrocilam z kina, i moim zdaniem film jest naprawde swietny. genialna komedia z doborową obsada. warto sie an neigo wybrac! Wspanialy inteligentny dowcip, pomysl niegłupi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones