PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112036}
6,5 31 979
ocen
6,5 10 1 31979
6,2 4
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Gdyby nie Meryl Streep i babcia waląca się patelnią po głowie ;) nie było by tego filmu - i może lepiej by się stało. Temat na komedie romantyczną dość ciekawy, ale wykonianie pozostawia już sporo do rzyczenia. Ten 23 był człekiem co najmniej dziwnym - serio, kto wolał by gre komputerową od przyjemniej, intymniej chwili z piękną kobietą? Nie mówie zakończenie dość ciekawe i realistyczne - bo rzeczywiście w życiu pewnie jest tak, że nie ,, all you need is love", ale czemu to zakonczenie jest tak, dziwne rwane, ze nie chciala miec z nim dziecka i do piero po roku dowiadujemy sie, ze sie rozsatli? Dziwne to filmiszcze, ale posmiac sie nieco mozna...

Picard

Zgadzam się (prawie) co do słowa ;).

ocenił(a) film na 6
Picard

Zgadzam sie. To obsada sprawiła, ze obejzalam film, ale sie zawiodlam... Zakonczenie co najmniej dziwne.

Picard

Całkowicie się zgadzam. Szczerze mówiąc, to zaczęłam oglądać ten film tylko ze względu na Meryl Streep. Jednak nawet i ona nie ratuje tego filmu. Całość wieje nudą, a ten tekst, że Uma zrobiłaby czapeczkę dla penisa, to już w ogóle żenada. Jak na komedię, to dla mnie nie było w tym filmie ani jednej szczerze śmiesznej sceny. A zakończenie - brak słów. Owszem niebanalne, ale ja nie lubię filmów bez happy endów. :P Podsumowując - NIE POLECAM, nawet na nudne, jesienne wieczory we dwoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones