PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112036}
6,5 31 980
ocen
6,5 10 1 31980
6,2 4
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Dziwne, ze jeszcze nikt tutaj nie zajrzał! Streep kręci nowy, ciekawy film i brak zainteresowania. Obejrzałem zwiastun i wygląda na to, że będzie dobra komedyjka, a jak Streep gra to może i nawet więcej niż dobra - W końcu ta pani w niczym złym się jeszcze chyba nei pojawiła. Uma też całkiem sympatycznie wygląda...

Albertino

Niby zabawne ale jak dla mnie to głuche echo filmów Woody'ego Allena.

Rimmi87

Jak dla mnie to co napisałeś jest głuchym echem recenzji Andrzeja Zwanieckiego (najnowszy FILM)
:)
dokładny cytat z ów recenzji "Zabawne, ale głuche echo filmów Woody'ego Allena". I może powiesz, że nie czytałeś?

Zacznę oceniać jak obejrzę. Recenzja mi nie wystarczy by oceniać, w odróżnieniu od niektórych...

ocenił(a) film na 10
Albertino

włansie wróciłem z pokazu tego obrazu, no i musze powiedzieć że świetnie sie bawiłem. Streep jest rewelacyjna, dawno tak się nie uśmiałem :) Nic wyrafinowanego, ot taka komedyjka, czasem błyskotliwa, czasem durna, z otwartym zakończeniem... ale ogląda sie bardzo fajnie. polecam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones