PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156235}

Shabd

7,1 149
ocen
7,1 10 1 149
Shabd
powrót do forum filmu Shabd

hmmm

ocenił(a) film na 9

Zaskoczyła mnie tak niska ocena filmu na FW, gdyż Shabd bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że jest jeszcze ktoś kto mnie popiera. Dobry scenariusz, piękna muzyka, rewelacyjny Sanjay, efekt psuje mi tylko Zayed, który wg. mnie był do niczego.

ocenił(a) film na 8
Atchoo

Nie widziałąm filmu, ale mam plan zobaczyć do za tydzień, moze troszkę później... tylko zaskoczyło mnie to, że ponoć Zayed źle wypadł (ja to tak zrozumiałam) Jak ON mógł źle wypaść?? (lol)

ocenił(a) film na 7
Atchoo

Mi Shabd również się bardzo podobał, a Zayed ... nie był wcale taki zły. Generalnie to był najlepszy film z bollywood jaki oglądałem choć dopiero mam ich na koncie kilka.

ocenił(a) film na 8
Hakeldamach

Widziałam... Cóż... do najulubieńszych z ulubieńszych się on nie zalicza, ale nie był taki zły xD Pomijając fakt że nie przepadam za Sanjay Dutt (nie odmieniam, bo nie wiem jak xD) to byl całkiem całkiem (flm w domyśle oczywicie xP) xD

ocenił(a) film na 4
Annik_Black

Ajjjjjjjjjj. widziałam na youtube scene z tego filmu.. bardzooooo mi się spodobała :) Już dałam 10:) Czy może ktoś mi pomóc upewnić się czy zasłużenie ? :) Jeżli macie ten film to bardzo bardzo proszę piszcie.. leeleelo@buziaczek.pl . Mogę się wymienić ;)

Pijah

Widziałam ten film niedawno.. i powiem szczerze, że naprawde bardzo mi się podobał... Zayada fajnie mi się oglądało... uwielbiam tego aktora... więc dla mnie on zawsze będzie świetny.. :):):) Muzyka również bardzo fajna.. szcególnie Bolo to :):) Bardzo polecam chociaż faktycznie do najlepszych nie należy .. :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones