PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698547}

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
7,0 45 918
ocen
7,0 10 1 45918
6,5 22
oceny krytyków
Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni
powrót do forum filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Być może coś mnie ominęło jak oglądałem Avengers Endgame lecz sądziłem że połączenie Bunnera z Hulkiem było połączeniem nieodwracalnym a tutaj cyk Bunner we własnej osobie z ręką w temblaku

ocenił(a) film na 8
sheyu

Poza tym, jeśli akcja filmu Shang-Chi dzieje się wg Ciebie po A: IW to dlaczego nie było go w ogóle w A: Endgame, gdy wszyscy bohaterowie powracali przez portale walczyć z armią Thanosa skoro już poznał Wonga.

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

film dzieje się po Endgame - po wejściu Disney+ do Polski jest ich kolekcja filmów Marvela - chronologicznie. I Shang Chi jest już po Endgame Lokim Vandzie i Falconie :)

Razer95

W pierwszej scenie po napisach, mamy doczynienia z pierścieniami, które emitują pewien sygnał. Moim zdaniem, na tą odpowiedź, nie będziemy długo czekać. 10 pierścieni, a w następnym filmie poznamy 10-ciu Eternalsów

ocenił(a) film na 8
treeboor90

To ma największy sens, nie bez powodu te dwa filmy dają po sobie.

ocenił(a) film na 9
treeboor90

ta sama liczba raczej nie ma znaczenia, wydaje mi się, że pierścienie przyzywają powód dla którego Eternalsi się ujawniają - potwory z kosmosu (w trailerze to mogło być nazwane Deviant, ale nie mam pewności i nie chce mi się sprawdzać XD)

treeboor90

Pierścienie nie mają nic wspólnego z Eternals tylko z czymś o wiele potężniejszym

ocenił(a) film na 8
Razer95

Zapewne chodzi o Fing Fang Fooma, smoka, który stworzył owe pierścienie. Być może będzie on głównym antagonistą w drugiej części.

COLEWORLD_type

On ich nie stworzył tylko ukradł

ocenił(a) film na 7
Razer95

Może się mylę, ale w serialu Loki pojawiła się kwestia różnych linii czasowych i coś mi się wydaje, że w tej wersji zamiast dr Doktor Strange obrońcą będzie Shang-Chi. Poza tym to co było pokazane po literach końcowych musi dziać się przed wydarzeniami z Avengers Endgame. Baner nie jest zielony

ocenił(a) film na 8
Razer95

Zdrzemniemy się trochę, kimniemy... albo? I cyk - California z Wongiem.

ocenił(a) film na 8
Razer95

Zdrzemniemy się trochę, kimniemy... albo? I cyk - California z Wongiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones