PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513746}

Shank

5,4 1 307
ocen
5,4 10 1 1307
Shank
powrót do forum filmu Shank

Daje mu 2 pkt.

ocenił(a) film na 2

Daje mu 2 pkt: 1 pkt za to, że zagrała tam super fajna Effy :), a drugi pkt za muzykę. Reszta była taką lipą, że szkoda gadać. Bez sensu, bez morału film i do tego taka nuda, że szkoda gadać.

basia1003

uprzejmie proszę tylko nie Effy. dla mnie to też trudne ale wcale nie musimy przypisywać każdego aktora tylko jednej roli. dziekuję dobranoc

ocenił(a) film na 8
basia1003

Bez sensu? Bez Morału? Nuda? Po prostu, nie zrozumiałaś tego filmu, ani żadnego w tym typie, wg. mnie to jeden z najlepszych filmów jakie są, razem z Kidulthood, Adulthood i 4.3.2.1, więc jak nie rozumiesz tego typu filmów to nawet się nie wypowiadaj...

ocenił(a) film na 2
BacaManiak96

I właśnie dlatego ma tak "wysoką" ocenę, bo jest jednym z najlepszych filmów. Będę się wypowiadać gdzie chcę i o czym chcę, po to jest to forum. Tutaj nie było co rozumieć, przekaz był prosty, ale jak dla mnie nudny i nie wniosło to nic do mojego życia. Fajnie, że Ty się wiele przez ten film nauczyłeś i tak Ci się podobał. Good for You. Ogólnie to trochę słabe, żeby mówić o takim filmie, że jest jednym z najlepszych, które się obejrzało w życiu... Jest wiele lepszych filmów! Pozdro.

ocenił(a) film na 3
basia1003

jak w pierwszym poście, 2 pkt za Kaye i muzykę, reszta to jakaś porażka, aż ciężko wytrwać do końca tego filmu. czego tu nie rozumieć, ten film jest po prostu nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones