PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392096}
7,5 51
ocen
7,5 10 1 51

Shindô
powrót do forum filmu Shindô
matix87

Jakos mi sie kliknęło i nie wpisałem nic :)
Do rzeczy:
Film opowiada historie dziewczyny geniusza (taki też jest tytuł filmu)
w grze na fortepianie. Poznaje chłopaka który też pasjonuje się grą na tym instrumencie.
Więcej nie chciałbym zdradzać, ale to co moge powiedzieć to świetne kreacje. Bardzo udani aktorzy. Postacie zabawne ale i smutne kiedy trzeba.
Dobrze dobrani, aktorki b. ładne.
Muzyka świetna. Dla tych co lubią muzyke klasyczną a zwłaszcza tą na fortepianach jest to świetny wybór. Ci co lubią muzykę filmową też ten film z pewnością się spodoba.
Pewnie fani techno i temu podobnych rzeczy nie znajdą tu wiele ciekawego ale ja znalazłem.
Osobiście lubię dobrą muzykę klasyczną, uwielbiam myzykę filmową, dobry pop, troche b. dobrego techno/elecro...
Wiec jesli ktoś nie jest wybredny i czuje ze muzyka na pianinie go nie odstrasza to gorąco polecam ten film.
Historia dosyć prosta ale nie zawsze. Już teraz możecie się domyślac skoro jest to dramat to jaki problem się ukaże w filmie :) Ale jest trochę tematów pobocznych i klimat Własnie klimat filmu jest super.
Jeszcze raz POLECAM.

matix87

Z wielką przyjemnością obejrzałabym,jestem bardzo zachęcona,tym bardziej że lubię takie klimaty w filmie. Nie wiem tylko,jak można dostać ten film, czy jest do kupienia w Polsce na dvd? I czy można go ściągnąć, np.z Aresa?

Lilith_33

Film nie jest do kupienia w Polsce. Co jest smutne. A nawet jesli ktos gdzies dorwie ten film to nie ma napisów do niego. Na szczęście umiem na tyle angielski, (akurat w tym filmie nie był jakoś trudny) by oglądając japoński film z angielskimi napisami tłumaczyć sobie "na żywo" na polski :) hehe

matix87

Również umiem angielski,napisy polskie nie są mi pilnie potrzebne,nie wiem tylko,jak zdobyć sam film.

ocenił(a) film na 7
Lilith_33

Film dostępny na stronie: http://www.mysoju.com/shindo/

nie działa tylko 7 część...

Nyuu

Przydałyby mi się napisy, chociażby angielskie, bo wiem, że na polskie nie ma co liczyć. Pomocy? Z angielskim u mnie ok, a z dżapaniz słabo więc proszę o pomoc/napisy.. ;]

ntx

hmm, tak popatrzylem wlasnie, wyglada na to ze na youtubie jest caly ten film z angielskimi napisami...
wiec moze tam ogladnijcie

ocenił(a) film na 8
matix87

Film z wolną narracją, jakich sporo w japońskiej kinematografii. Przyjemnie się ogląda, łatwo polubić bohaterów. Film nie ma konkretnego końca i początku, przedstawia pewien fragment z życia bohaterów. Film jest nastrojowy i warto go zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones