PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722210}
7,5 609
ocen
7,5 10 1 609
Shingeki no Kyojin Movie 1: Guren no Yumiya
powrót do forum filmu Shingeki no Kyojin Movie 1: Guren no Yumiya

Sklejony serial, żadnych nowych ani poprawionych scen. Wszystkie monologi Erena i Mikasy usunięte, historia dzieciństwa Mikasy również. Za to zostały monologi Armina :-) Akcja kończy się na przeniesieniu przez Erena głazu.

kepski.alan

Czyli krótko mówiąc adaptacja anime, która powinna trwać tyle powinna, a nie 13 (wtedy przenosił głaz?) odcinków?

szatkus

*adaptacja mangi
*która trwa

Tu nie było kiedyś edycji?

ocenił(a) film na 8
szatkus

Mniej więcej tak :-) Różnica jest taka, że na pierwszy plan wysuwa się wątek Armina a zignorowana zostaje trochę relacja Erena z Mikasą i historia ich dzieciństwa. Ja bym akurat odwrócił te proporcje. Poza tym nic nowego, poza zmienioną muzyka w pierwszej scenie (największy tytan atakuje miasto).

ocenił(a) film na 6
kepski.alan

I do tego dostaliśmy w sumie 3 raz to samo:
1. Oglądając serial
2. Odcinek podsumowujący "Since That Day" (ep. 13,5)
3. Shingeki no Kyojin Movie 1: Guren no Yumiya
Technicznie jest świetnie, ale to wszystko już niestety było. Można sobie darować, chyba że ktoś chce sobie przypomnieć przed 2 sezonem.

ocenił(a) film na 8
Last_Ronin

Rzeczywiście, film nic - ABSOLUTNIE NIC NOWEGO - nie wnosi, ale ogląda się go dobrze. Dla mnie była to szansa, żeby zaznajomić rodzinkę z SnK za pomocą tej zręcznej i mało czasochłonnej kompilacji SnK, która (mimo, iż zdecydowanie uboższa od serialu) jest całkiem, całkiem.

Poza tym SnK oglądałam na laptopie - tą wersję kinową na dużym ekranie TV i porządnymi głośnikami, a to zawsze nowa jakość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones