PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9508}
5,7 18 352
oceny
5,7 10 1 18352
5,7 14
ocen krytyków
Showgirls
powrót do forum filmu Showgirls

Końcówka

użytkownik usunięty

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak się skończyło? Oglądałam tylko do momentu jak głw bohaterka przyszła do tego typa co zgwałcił jej koleżanka. I widziałam jak pokazała cycki i później już nic...

nie pamiętam dokładnie, ale najwyżej będzie troszkę anachronicznie.
odwiedziła przyjaciółkę i powiedziała jej, co dla niej zrobiła (bo pobiła potem tego faceta), a przy windzie zdecydowała sie zajrzeć też do tej głównej tancerki, którą zrzuciła. w sumie tamta przyjęła ją jak przyjaciółka, miała już 8 lat pracy za sobą, włożyła jej kapelusz na głowę i poprosiła o buziaka. widocznie nie była wcale zła. naomi bardzo dobrze sobie radziła, ale to chyba nikogo nie zaskakuje. dostawała krocie, przy ulicach wisiały wielkie bilbordy z nią jako boginią. [widziała występ tego znajomego (nie wiem w którym to było momencie), w sumie trochę kiepski, z jakimiś trzema babkami. on w sumie chciał, żeby do niego wróciła, ale ona się nie zgodziła.] końcówka jest taka, że widocznie zmęczona, może znudzona tym życiem poszła na autostradę, miała kapelusz, okulary, w koncu ktoś się zatrzymał, wsiadła, zdjęła okulary, facet na to wybałusza oczy i brzdąka "to ty...", no i mówi, żeby gdzieś tam ją wiózł, nie wiem, chyba wyciągnęła jakiś pistolet, czy coś... czyli, o czym gdzieś tam w środku filmu była mowa, wraca do swojej ciemnej strony i łamania prawa...

użytkownik usunięty
Qniczynka

Dzięki wielkie :):) (ileś tam znaków bla bla bla)

ocenił(a) film na 9
Qniczynka

a ja ta koncowke zrozumialam, ze ona wyjezdza z tego miasta bo osiagnela to co chciala (jak powiedziala na samym poczatku gdy jechala stopem) W sumie musiala wyjechac. Koles dowiedzial sie kim ona naprawde jest. Film niby prosty a mozna z niego wiele wnioskow wyciagnac. Ona osiagala kazdy swoj cel! Zdobyla go i wyjechala narobic gdzie indziej szumu ;)
no ale przeciez kazdy mogl to inaczej zrozumiec
pozdrowienia

Qniczynka

Niezły buziak, też o takiego poproszę, od Giny oczywiście :)))))

ocenił(a) film na 9
miss_russ

narazie musi wystarczyc -->:*

glamour

Dzięki za wirtualnego całusa :)))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
miss_russ

Na dobry poczatek ;)

glamour

ona przecierz wyszla na autostrade, samochodz sie zatrzymal wsiadla i zobaczyla ze to ten gosciu co na poczatku ukradl jej bagaz, pozniej ona wyciagnela noz i pojechali dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones