PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9508}
5,7 18 331
ocen
5,7 10 1 18331
5,7 14
ocen krytyków
Showgirls
powrót do forum filmu Showgirls

Jakie emocje wywołała u Was scena gwałtu? Była ona w filmie sceną przełomową, ale wydaję mi się, że ludzie szybko o niej zapominają, a przecież to to wydarzenie spowodowało, że główna bohaterka przejżała na oczy. Ja czułam taki dziwny wewnętrzny niepokuj i przerażenie. A jakie były Wasze odczucia?

melomanka_rock

Kiedy ja zobaczyłem scenę gwałtu chciałem rozerwać tych idiotów na strzępy i usmażyć w gorącym oleju ;). Bardzo było mi żal Molly i dziękuje Nomi, że skopała tego dupka. Dobrze, że przejrzała na oczy i wyjechała, ale szkoda mi było też Cristal bo ona ją kochała.

ocenił(a) film na 8
melomanka_rock

Scena gwałtu była wstrząsająca. Jej przesłanie to: Sława uderza do głowy i czyni ludzi zwierzętami, zdolnymi do najgorszych okrucieństw. Dlatego Nomi się wycofała...

melomanka_rock

miałam ochotę powybijać tych gnojów...

ocenił(a) film na 7
melomanka_rock

scena gwaltu, jak to scena gwaltu, szkoda ze musialo do tego dojsc zeby Nomi przejrzala na oczy, zreszta ona zaprosila Molly na ta impreze

użytkownik usunięty
melomanka_rock

Bardzo dobra, wstrząsająca scena w raczej przeciętnym filmie.

ocenił(a) film na 6
melomanka_rock

Wstrząsająca scena, oglądam sobie filmik erotyczny, raczej wydawałoby się nakręcony w celach rozrywkowych niż dydaktycznych, a tu nagle zostaje poczęstowana czymś takim. Myślę że nie dokońca pasowała do klimatu filmu, ale może właśnie dlatego robiła takie wrażenie. :)

ocenił(a) film na 1
melomanka_rock

wywołała satysfakcję wreszcie coś się zaczeło dziać

getsuga

jeśli scena gwałtu wywołuje w tobie "satysfakcję" to nie wiem co jest z Tobą nie tak

ocenił(a) film na 7
getsuga

Pomijam ocenę filmu tutaj, bo każdy ma swój gust, ale trzeba być naprawdę chorym po*ebem, żeby scenę gwałtu nazwać "satysfakcjonującą"!

melomanka_rock

Dobrze, ze ktoś dał TRIGGER WARNING..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones