PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9508}
5,7 18 364
oceny
5,7 10 1 18364
5,7 14
ocen krytyków
Showgirls
powrót do forum filmu Showgirls

spodziewałam się że film będzie lepszy chociaż mnie trochę nudził obejrzałam go do końca. chociaż muszę stwierdzić że Show było niezłe wręcz doskonałe. z przykrością to mówię ale GINA GERSHON przypominała mi w tym filmie transwestytę (wybaczcie mi wszystcy fani tej aktorki) i chciało mi sie śmiać, że była uważan za boginię, za piękność. zwracam sie teraz do ludzi, którzy widzieli film czy zwróciliście uwagę na zęby GINY, no bo ja tak i są tak krzywe... a fe. dziwie się bo amerykańskie aktorki zarabiają "troszkę" więcej pieniędzy nic polskie a nawet nie wyprostowała sobie zebow. nie to zebym sie czepiala wygladu ale jesli chodzi o zeby przywiązuje do tego dużą uwagę. z tego wynika, że panią GINE bardziej interesuje jej ciało niż jama ustna.
BEZ KOMENTARZA, proszę

p.s. jesli sie ze mna nie zgadzacie napiszcie maila mojego znacie :-)

ocenił(a) film na 7
misiamum

nie każdy patrzy na zęby
W tym filmie domyślam się że mało kto patrzył na zęby. W każdym razie ja patrzyłem na inne fragmenty ciała niż ząbki...

ocenił(a) film na 10
misiamum

Niektórzy nie mają o czym pisać, tylko o zębach. =/ Gina wypadła rewelacyjnie tak jak i Liz. Nie ma się czego przyczepić. =P

Izzz88

a ja sie zgodze, ogladalismy z kumplami fragmenty tego filmu i kazdy mowil "a fe ale ma morde";]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones