PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487083}
6,3 335
ocen
6,3 10 1 335
4,3 3
oceny krytyków
Shultes
powrót do forum filmu Shultes

Ciężka sprawa z tym filmem, bo wszystko zmienia jedna, jedyna scena. Której zdradzić absolutnie nie mogę, ale pod koniec znajdzie się nawiązanie, więc jeśli chcesz obejrzeć - nie czytaj.

Nie dzieje się nic, absolutnie nic. Ma to w sobie jakąś hipnotyczną siłę przyciągania, ogląda się, cały czas się zastanawiając - czemu to oglądam. Bo uparty jestem? Z przekory? Bo nie lubię filmów nie kończyć? Nie wiem, ale w pewnym momencie mnie to chwyciło. Coraz mniej zrozumiałe zachowanie bohatera, a jednocześnie tak dziwnie znajome. Te mieszkania, bloki vs centra handlowe - jak nasze. Ale gdyby nie przewrotka niemal w finale, może i byłbym zły na siebie, że dopatrzyłem do końca.

"Memento" to to nie jest. No właśnie, można zrobić fascynujący 90 minutowy teledysk, można zrobić rzecz "po rosyjsku". Rzeczywistości odpowiada wersja druga, obawiam się, ale kręci się głową z podziwem na dziełku Nolana. No właśnie... magia kina. Magia kłamstw?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones