PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Najlepszy

ocenił(a) film na 10

Zdecydowanie jest to najlepszy horror jak dla mnie. Uwielbiam azjatyckie horrory a ten jest po
prostu niesamowity!
Jak najbardziej polecam! Na pewno nie pożałujecie. :)

ocenił(a) film na 9
lightsfreaky

potwierdzam

lightsfreaky

też potwierdzam

lightsfreaky

A ja nie wiem, dlaczego wszyscy zachwycają się tym filmem. Przez całe 1,5 h ani razu się nie przestraszyłam i jeszcze do tego był cholernie nudny -_-

użytkownik usunięty
ola_k97

trzeba bylo ogladac w nocy tak ok 1 ok, sama w pokoju, ze sluchawkami na uszach :D

zdecydowanie najlepszy horror a zakonczenie niszczy :D

Oglądałam to jakoś o północy i byłam sama w domu :)
Na dodatek ten film jest przewidywalny. Np. ta scena jak dziewczyna Tuna spytała się go, co jego koledzy zrobili Natre. Od razu domyśliłam się, że ją zgwałcili i pewnie, dlatego ich wszystkich zabiła (co z kolei też nie było straszne w tym filmie- po prostu skoczyli z budynku, a nie na przykład przejechano im kosiarką po twarzy tak jak w filmie Sinister). Jednak Natre postanowiła ukarać byłego faceta siedząc mu "na barana". Strach się bać -_-

ocenił(a) film na 8
ola_k97

Jak Ci się nie podobało to trudno ale bez spoilerów bo nie wszyscy oglądali...

ola_k97

Dziękuję za spoiler -.- Tego mi było trzeba -.-

ocenił(a) film na 10
ola_k97

UWAGA - możliwy SPOILER

nie to że się czepiam Twojej wypowiedzi - chciałem tylko sprecyzować jeden szczegół:
Narte nie zabiła żadnego z kumpli Tuna, nawet nikogo palcem nie tknęła. Ona poprostu doprowadziła do tego, że sami sie zabili, że odeszli od zmysłów i popełnili samobójstwo. To samo robiła z Tunem: "tylko straszyła". I to mi sie w tym filmie podobało: że duchy nie zabijają, duchy straszą na śmierć. A nie jak w innych Hamerykanskich horrorach, gdzie złe duszki ucinają ludziom głowy, wypruwaja flaki itp. duch to duch, a nie jakiś tam psychol co pojawia się za plecami i rąbie siekierą na kawałeczki.

ola_k97

Ola Ty opowieściom z Narnii dajesz 10, Dziennikowi Bridget tak samo, więc z kim tu dyskutować. Nie wierzę, że o północy, będąc sama w domu oglądałaś. Nie ma siły, aby ktokolwiek w to uwierzył ;)

Synonim

Faktycznie opowieści z Narnii dałam 10, bo to film i również książka z mojego dzieciństwa i szkoda by mi było zmieniać ocenę tylko dlatego, że jestem trochę starsza. Co do dziennika Bridget to chyba rzeczywiście zawyżyłam :) Ja mam tak, że oglądam filmy według kategorii, tzn. że czasem przez cały miesiąc oglądam komedie, a innym razem np. horrory. W tym okresie, w którym wystawiłam komentarz musiałam obejrzeć przed tym filmem około z 10 innych podobnych, dlatego mnie nie przestraszył.
Co do północy to prawda, bo nie wyobrażam sobie oglądanie horrorów w dzień :) a jeśli chodzi o to, czy byłam sama w domu, to najprawdopodobniej tak było skoro to napisałam. Po co miałabym kłamać w tej sprawie? Z resztą dla mnie to jest bez różnicy, czy ktoś siedzi w sąsiednim pokoju, czy nie.

ocenił(a) film na 8
lightsfreaky

Wolę horrory z dawnymi akcentami (np. w ubiorze), ale ten jest na prawdę niesamowity, więc zgadzam się z postem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones