PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462549}

Siódmy syn

Seventh Son
5,6 49 962
oceny
5,6 10 1 49962
3,8 10
ocen krytyków
Siódmy syn
powrót do forum filmu Siódmy syn

Co za gniot !

ocenił(a) film na 5

dałbym 3/10, ale jak zwykle Julianne Moore ratuje film , dzięki czemu jest on bardziej ,,znośny''.

ocenił(a) film na 5
muminek322

Moore? Ratuje film? Miała mało co do zagrania tak po pierwsze więc trudno by ratowała film po drugie...rola raczej mierna.
Oceniasz po sympatii a nie prawdziwej obserwacji.

ocenił(a) film na 5
Charlie_Pace

Nie oceniam po sympatii , fakt , miała mało do zagrania ale grała fenomenalnie i myślę że jej rola była najtrudniejsza . Ponad to , ona musiała się ,,pokazać '' w tej roli , w tej KRÓTKIEJ roli , a niestety , tylko ją pamiętam , gdy ,myślę o tym filmie . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
muminek322

Nie, nie zagrała fenomenalnie. To, że powiesz "nie oceniam po sympatii" niczego nie oznacza. Zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oglądałem film uważnie, zwykle skupiam się też na grze aktorskiej - przyzwyczajenie z pisania recenzji - iiii...zagrała zwyczajnie. Poprawnie. Sama postać była sztuczna, na poziomie pomysłu na postać nie aktorstwa, ciężko by zachwycała. Raczej nie pokazała nic ponad to co pokazałaby inne aktorki w tej roli. Tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones