PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462549}

Siódmy syn

Seventh Son
5,6 49 962
oceny
5,6 10 1 49962
3,8 10
ocen krytyków
Siódmy syn
powrót do forum filmu Siódmy syn

Według mnie to będzie hit nie wiem o co ci chodzi patryk

ocenił(a) film na 2
sim4

Największy hit i nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że się na zawiodę, bo książki kocham... Trochę racji, że historia bardziej nadje się na serial.

kamadaga

e tam,książki są świetne i mam nadzieję że film dorówna serii

luna15

Ja nie mogę się doczekać, a to będzie dopiero w 2013....
Mam nadzieje ze będzie tak dobry jak książką!!!

luna15

Cóż. Ja bardzo wątpię, że film będzie tak dobry jak seria. Po pierwsze dlatego, że z Barnesa, który ma de facto 30 lat nie da się zrobić 13latka, którym był Tom gdy rozpoczynał naukę. A do tego Alice nie wyglądała na kobietę. Nawet w którymś tomie (siódmym bodajże) jest mowa o tym, że Alice nie ma kobiecych kształtów. A dziewczyna ja grająca ma już ponad 20 lat i siłą rzeczy te kobiece kształty ma. To będzie koszmar, a nie ekranizacja. Chociaż jako sam film to może być nawet znośny.

sim4

tez uwazam ze to moze byc dobry film, chociaz obawiam sie ze ben barnes gra toma... ale warto poczekac i sie przekonac xd

holka13

Ja właśnie jestem w trakcie czytania no... i podoba mi się;) Super się czyta, nie ma nudy.. Dlatego jestem ciekawa filmu. Co do Bena Barnesa, to ja tam się cieszę, bo go lubię i jestem ciekawa jak wypadnie;) Owszem, trochę.. no dobra, TROCHĘ BARDZO się nie zgadza metryka, bo o ile się nie mylę to Tom miał trzynaście lat, ale z drugiej strony to w Narnii też był straszy niż powinien być Kaspian, a wedle mnie to fajnie wypadł. Ale to moje zdanie, więc poczekamy, zobaczymy. szkoda tylko, że do 2013!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones