PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778254}

Siła przetrwania

6 Below: Miracle on the Mountain
5,7 3 910
ocen
5,7 10 1 3910
Siła przetrwania
powrót do forum filmu Siła przetrwania

Tylko dlaczego 5,6 ? Dać gimbusom i patologi społecznej internet. Jak ktoś nie jest fanem takiego gatunku i ogląda beznadziejne piły itp. To po co ogląda takie filmy skoro wie, że mu się nie spodobają ? Historia niesamowita i do tego świetne zdjęcia. Naprawdę ciekawy i wciągający film.

ocenił(a) film na 5
SantaCruzeNomad

Dac internet osobie, która nie jest w stanie zrozumiec, ze komuś film może się po prostu nie spodobac. Ignorant do potęgi. Wspolczuje ludziom, z którymi rozmawiasz o filmach.

ocenił(a) film na 6
SantaCruzeNomad

Nie jestem ani patusem ani gimbusem. Pracę mgr pisałem z filmu. Zwyczajnie mam inne zdanie. Na nasze oceny filmów i nie tylko, składa się wiele aspektów. Czasami wracam do filmów, które kiedyś uwielbiałem i po latach dziwię się, że tak je lubiłem. Przez lata widziałem kolejne, zmieniło się moje doświadczenie, oczekiwania wobec filmów, gust. Czasami o tym, czy film nam się podoba czy nie, decyduje nastawienie z jakim zasiadamy przed ekranem, zmęczenie i mnóstwo innych czynników. Czasami oczekiwania rozbudzone przez reklamy, recenzje psują odbiór. Jest całe mnóstwo czynników, które mają wpływ na nasze oceny. Przeczytaj choćby mój temat, a dowiesz się dlaczego ja dałem znacznie niższą ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones