PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776171}

Sicario 2: Soldado

Sicario: Day of the Soldado
6,9 37 931
ocen
6,9 10 1 37931
6,2 13
ocen krytyków
Sicario 2: Soldado
powrót do forum filmu Sicario 2: Soldado

Wszystko fajnie...

ocenił(a) film na 6

ale w sumie nie wiadomo o czym to, a logiki i sensu jeszcze mniej niż w jedynce. Ogląda się, bo klimat, napięcie, sceny, zdjęcia i aktorstwo.

belmont33

Amen! Jak dla mnie to ten film się zaczął dopiero w ostatnich 10 minutach.

belmont33

Żeby jeszcze ktoś tą gówniare rozwalił byłoby lepiej.

ocenił(a) film na 8
Norbert994

Tyle, że skończył się dla niej film dobrze = ciekawe zakończenie = źle dla jej oprawców i (częściowo) dla faceta w garniturze.

Film mocny (miejscami nawet bardzo), ale jednocześnie wciągający i ciekawy. Zasłużone 8/10.

Norbert994

Żeby jeszcze ktoś , ci z łba , pociągnął...

laguardia

Że niby ty byś pociągnął?

ocenił(a) film na 8
belmont33

w sumie film nia wiadomo o czym a logiki i sensu jeszcze mniej..", nie wiem czy Ty ogladales ten film ale wiem tylko jedno ze Twoj komentarz jest pozbawiony logiki i sensu, dobra rada odpusc sobie ten gatunek filmowy

belmont33

Może , odpuść sobie , tego typu filmy. Oglądaj "Rambo 1" ,tam sytuacja jest klarowna...

belmont33

Jak to o czym jest film ?? To film o historii Elzbiety 2

ocenił(a) film na 9
belmont33

Jak to o czym? Przecież ten film jest jasny i klarowny. Dodatkowo wszystko bardzo logiczne i sensowne, jedynie wiadomo wątek z postrzałem w twarz naciągany.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Zapytam dlaczego naciagany jest strzał w policzek...?

ocenił(a) film na 6
belmont33

Logiki i sensu nie bylo dla Ciebie w 1 czesci ? Ciekawe ...

ocenił(a) film na 6
belmont33

Zacznij ogladac Reksio tam jest sens i logika

ocenił(a) film na 7
belmont33

Jak mnie wk.rwia, kiedy ludzie we wszystkim doszukują się sensu i logiki. Wszechświat ma tyle wymiarów, że w głowach wszystkich uczonych razem wziętych się nie zmieści, a ludzie widzą tylko logikę, jakby to była jedyna słuszna droga poznania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones