PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313935}

Siedem żyć

The Dead Girl
6,5 3 757
ocen
6,5 10 1 3757
Siedem żyć
powrót do forum filmu Siedem żyć

jest pewien niedosyt

ocenił(a) film na 7

mam wrażenie że film zakończył sie w połowie doszło do tego że sprawdzałam nawet czy nie oglądam jakiejś błędnej wersji... film potwornie wciąga, intryguje, wręcz wydziera wszystko co najgorsze z naszego życia... niestety zakończenie, a raczej jego brak strasznie rozczarowuje

ocenił(a) film na 8
SNOBKA

Zakończenie jest niepotrzebne, o ile założymy, że facet, który podwoził Kristę do córki był jej mordercą. A ja tak właśnie zakładam.

ocenił(a) film na 8
kara93

dobrze zakładasz :) Był jej morderca. Jego żona znajduje rózowy ocieplacz w jakim Krista jechała na motorze.

ocenił(a) film na 8
SNOBKA

Film oglądałam już jakiś czas temu ale pamiętam że zrobił na mnie bardzo dobre wyrażenie. Ocena powinna być trochę wyższa.

SNOBKA

Naprawde intrygujacy, zapadajacy w pamieci film... mroczny i smutny.... na poczatku rowniez czulam niedosyt, jednak zakladajac ze kierowca ktory ja podwozil byl tez jej morderca - to ciesze sie , ze rezyser zrezygnowal z brutalnych scen - a to rzadkosc w tego typu filmach. Dzieki temu moze bardziej dziala nasza wyobraznia. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
aniluappp

Był jej morderca. Jego żona znajduje rózowy ocieplacz w jakim Krista jechała na motorze.

ocenił(a) film na 7
SNOBKA

Żałuję jednego, żałuję że ten psychopatyczny zbrodniarz nie poniesie kary za swoje czyny dzięki swojej psychopatycznej małżonce. Dobry film - nieźle zagrany 7/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Czyli aktorka dobrze zagrała swoją rolę. Mi jej było żal.

ocenił(a) film na 6
SNOBKA

Jest zakończenie. Puść film od początku.

ocenił(a) film na 7
Gamera

O!o! - dziękuję i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones