PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 671
ocen
8,0 10 1 485671
6,2 22
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Powiem szczerze, ze klika razy poleciala lezka. Moze jestem zbyt wrazliwa, nie wiem, ale film zrobil na mnie wrazenie. Polecam.

ocenił(a) film na 8
karlyk84

Również mnie wzruszył.
Nie rozumiem ocen negatywnych - dla mnie to wspaniała przypowieść o dobroci, odkupieniu i miłości.

ocenił(a) film na 9
karlyk84

Łezka? Ja popłakałam się jak bóbr! Uwielbiam takie filmy: nie przegadane, wręcz oszczędne, ludzkie i emocjonalne. Wspaniałe wytchnienie od zalewu wybuchowej przemocy. Po komentarzach na forum można łatwo rozpoznać koneserów kina łatwoprzysfajalnego, krytyków wytykających maniery, banalność czy błędy reżyserii i scenariusza, zapewne piszą to członkowie Akademii. „Smith ma dwie miny” : ależ nie, ma tylko jedną! „Przewidywalny” - cóż to nie film akcji, fabuła jest narzędziem a nie celem. „Banalny” bo o człowieku z tym, co w jego duszy i sercu, zamiast uniwersum bez serca i duszy...
I niech tak zostanie: nie warto z wiatrakami walczyć. Zaś jeśli czytam takie teksty TYM BARDZIEJ chcę obejrzeć dany film. Uwielbiam kino niszowe, które koneserzy-krytykanci zapewne nazwą zaściankowym.

ocenił(a) film na 9
Aggie_K

dobrze napisane. Jeśli ktoś wystawia temu filmowi jedynkę czy dwojkę to zastanawiam się czy nie jest cyborgiem.

karlyk84

Ciarki przechodzą i lezka sie kręci. Jestny fim ktory bardziej wzruszył to "Buntownik z wyboru"

ocenił(a) film na 10
karlyk84

nawet ja się kilka razy powstrzymałem od szlochania :P a tak serio dobrze zrobiony, sklejony, z świetną fabułą. dobry jest i już

ocenił(a) film na 7
garbaty_aniol123

No skoro ty tak uważasz to film jest dobry dla każdego. I JUŻ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones