PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 671
ocen
8,0 10 1 485671
6,2 22
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz
ocenił(a) film na 10
Loczek_4

Ja osobiście widzialam to bardziej w kategoriach wyrażania emocji. To twarz daje upust wszystkim emocjom. Wszystko co przeszedl bohater odzwierciedla się na jego twarzy, ból po stracie bliskich osób, chęć odkupienia swoich win.. myślę że tak powinno się to odbierac. Niebagatelną rolę odgrywa tu cos co się chyba nazywa mimiką lub wyrazem twarzy lub moze inaczej poprostu genami ;) co potwierdzic mozna chociazby przez podany powyzej przyklad syna. W takim razie prawdopodobnie on to tez po kimś odziedziczył.

ocenił(a) film na 4
jaga959

Dla mnie smutek objawia się raczej w oczach a ta mina mówiła mi "Boli mnie żołądek". Dziwie się bardzo, że ona ani razu nie zapytała, czy coś go boli ;-)

użytkownik usunięty
Loczek_4

Szczególnie jak się ma 16 lat...

ocenił(a) film na 9

Takie dzieci się wypowiadają, a nawet nie wiedzą co to znaczy Ból uczuciowy :/
Tylko mówią własnie takie rzeczy jak "Loczek_4" :/

ocenił(a) film na 9
tomcruise

Co się stało z tym forum?

użytkownik usunięty
tomcruise

Nie wiem, ogólnie to nie obchodzi mnie to. Na mnie wywarł wrażenie jak miałem 16 lat.

ocenił(a) film na 9

Ok ;D a teraz już nie?

użytkownik usunięty
tomcruise

Dlaczego nie? Dobry movie.

ocenił(a) film na 9

To dobrze! film jest naprawdę dobry :)

tomcruise

Jakie to płytkie zakładać z góry czyjś wiek w internecie.
Wiele nastolatków potrafi przewyższyć intelektem nie jednego dorosłego. Ludzie w obecnych czasach nie czytają, nie kształcą się. Wszystko zależy od osoby. Ambitny człowiek do 20 roku swojego życia może posiąść więcej wiedzy niż większość dorosłych przez całe swoje życia. Autor wątku najprawdopodobniej ma świadomość, co oznacza "ból uczuciowy", ale według niego nie został on przedstawiony wiarygodnie...

ocenił(a) film na 9
Kamileq02

Dziekuje za wytlumaczenie...Tego potrzebowalem

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Loczek_4

mina kota srającego na pustyni - ta jego boleściwa mimika całkowicie zepsuła odbiór tego filmu; dramat - wyjątkowo mi nie podszedł; szkoda...

ocenił(a) film na 6
jims

Na puszczy...

ocenił(a) film na 3
Loczek_4

Tak!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones