PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104650}
5,7 244
oceny
5,7 10 1 244
Siedem przystanków na drodze do raju
powrót do forum filmu Siedem przystanków na drodze do raju

Film zasługuje na 0 ale niestety nie ma takiej oceny wiec dostal 1/10. Scenariusz jest maksymalnie zly, przedstawienie grzechow bardzo umowne wrecz nie wyrazne i w ogole nie przemawiajace do mnie. Gra aktorow ponizej krytyki. Ogolnie ogladajac ten film mialem wrazenie jakbym ogladal kronike kryminalna typu 997 - rekonstrukcja wydarzen. Film bardzo slaby i szkoda na niego pieniedzy czy to z abonamentu czy z budzetu, oby nie byl dotowany z tego typu źródeł. Reżyseria, zdjęcia bardzo słabo...

użytkownik usunięty
ViceHrabia

Widzialam glowna bohaterke filmu prowadzona jakis program o filmie w podrzednej stacji TV. Byla taka sama straszna, jak w tym filmie. Wyglada, jakby sie bala, ze ja kamera zezre.

eh wy, profani... film był dobry. bardzo metaforyczny, miał drugie dno. kolejny film surrealistyczny, ale tym razem nie przesadzony i dlatego udany. nie mam nic do zarzucenia aktorkom. to polski off a nie amerykańska superprodukcja - i chwała Bogu.

ocenił(a) film na 9
kinomaniaczek

Całkowicie się zgadzam. Film był znacznie lepiej niż dobry! Od pierwszych scen, kiedy bohaterka słyszy od lekarza wyrok... Te promienie słońca, zielone gałązki - wszystko filmowane z takim zachwytem. Usłyszała diagnozę i wraca widząc jak piękny jest świat, który musi opuścić. A kilka miesięcy później ich wspólna podróż ma miejsce w czasie, gdy już musi brać środki przeciwbólowe, powodujące nieco inne widzenie tego co wokół. Piękny film, który bardzo mną poruszył. Każdy ocenia jak czuje, ale żeby "0"? Myślę, że czasami zdarza się widzowi nie wszystko spostrzec, a nawet nie wszystko zrozumieć. Pewno stąd to "0".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones