PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 307
ocen
8,3 10 1 614307
8,6 50
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

panieee, a gdzie mieszka ten tu policjant? Masz tu pan $$$
Ja rozumiem ze gliny biora w lape. Ale chyba nigdzie tez nie ma takiej solidarnosci zawodowej jak u glin. I nie wierze, ze za kase ktokolwiek by mu podal adres zamieszkania detektywa.

Jak dla mnie 5/10
Nie podoba mi sie zle zakonczenie, a sam film jest zrobiony po linii najmniejszego oporu. Nie wiemy jak zrobic zeby oni znalezli jego? Aaa to wymyslmy szpiegowanie poprzez biblioteke. I jeszcze za pierwszym razem trafili! Rownie dobrze mogli sobie palcem po ksiazce telefonicznej jezdzic. Wygrana w totka jak nic.
Skad on znal adres zony? Aaa przekupil policjanta.
I ta bajka o tym ze facet rok lezal i przezyl, a odlezyn nie mial dzieki antybiotykom. A przeszczep watroby to ile razy mu robil przepraszam? Bo rok na antybiotykach... To w sumie i nerki by siadly.

Plus to, dlaczego lenistwo to akurat cpun, diler i gej? Skoro sprzedawal prochy to pracowal. Moze nielegalnie ale praca jest? Jest. No to nie ma lenistwa.

Film sredni i probowali go ratowac drastycznym i szokujacym zakonczeniem co sie rzuca w oczy az. Gdyby nie to zakonczenie to niczym by sie nie wyroznial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones