PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 605
ocen
6,5 10 1 5605
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Obejrzałem film, myślę sobie, że wyszedł im dobrze, zagraniczne opinie pokrywają się z moją ale Polski ciemnogród oczywiście zesrał się o dwóch gejów. Nie interesuje was fabuła, charakteryzacje, gra aktorska tylko para homoseksualistów. Odpuście sobie ocenianie filmów bo to sztuczne zaniżanie oceny, żenada.

Franek_143

Uwielbiam te komentarze "tolerancyjnych" i "postępowych" którzy uważają, że każdy ma mieć takie samo zdanie jak oni, a jak ktoś się nie zgadza to od razu jest zły, niedobry i niegodny prawa do wyrażania swojego zdania. Odmienna orientacja jest dobra, ale odmienna opinia już nie

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Naginasz fakty, bo raczej zagraniczne opinie i oceny pokrywają z tymi tutaj np. na IMBD The Last Kingdom: Seven Kings Must Die ma ocenę 6,9 czyli podobnie jak tutaj...

Franek_143

Włączając coś z NETPEDAŁ, trzeba się liczyć z tym że coś takiego będzie. Jeśli ktoś ogląda to wyraża zgodę na zawarte tam materiały. Chociaż z drugiej strony NETPEDAŁ nie ostrzega napisami o możliwości wystapienia takich "rzeczy".
Jednak każdy już znający temat o tym wie i albo się zgadza i ogląda materiały z tym LOGO, albo sobie odpuszcza i nie narzeka.
Ja oglądam , na mnie to nie działa. Jednak Wiem że młode pokolenie ma przez to wyprany mózg. Serio mówię, dzieciaki zaczynają kupować książeczki o PEDALSTWIE , sugerując się serialami. Do czego to prowadzi?
Uważajcie na swoje dzieci, bo nie macie pojęcia do czego prowadzi ta propaganda.

Franek_143

Z ciekawości zacząłem czytać o Athelstanie i nie ma żadnych dowodów na to, że był homoseksualistą. Jedynie są domysły na podstawie tego, że nie miał dzieci. To jest tak wyssane z palca, że ręce opadają. Końcówka filmu doskonale wyjaśnia dlaczego nie miał dzieci. Po to by jego brat Edmund objął tron bez walki. Taką złożył przysięgę

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Mi tam to lotto, ale zazdroszczę ci życia w jasnogrodzie.

Franek_143

i kolejny frustrat, próbujący udawać jaśnie oświeconego Europejczyka, stawiający tezy z d... i mający problemy z ortografią (od kiedy to przymiotnik polski pisze się wielką literą?)
mordeczko, gdzie masz to sztuczne zaniżanie oceny, jak tylko 1% ocen to 1, a 2 dało tylko 0,6%?
dla porównania mamy aż 3% 10 (czyli prawie 2x więcej niż łącznie 1 i 2), więc jak już, to ten "Polski ciemnogród" zawyża, a nie zaniża ocenę tego filmu (bo jednak uznanie że ten film zasługuje na 10 to dosyć odważne podejście)

Franek_143

Słuchaj obrońco gejowskich scen. We współczesnym kinie przymus i standard tych scen a nie sama scena mnie drażni. I tak nie zrozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones