PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 555
ocen
6,5 10 1 5555
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Obejrzałem film, myślę sobie, że wyszedł im dobrze, zagraniczne opinie pokrywają się z moją ale Polski ciemnogród oczywiście zesrał się o dwóch gejów. Nie interesuje was fabuła, charakteryzacje, gra aktorska tylko para homoseksualistów. Odpuście sobie ocenianie filmów bo to sztuczne zaniżanie oceny, żenada.

Franek_143

Czyli uważasz w swojej tolerancyjności że prawo do komentowania masz tylko Ty ?

pinc6x6

Nigdzie nie zabraniam komentowania, nie ważne jak idiotyczna opinia to będzie każdy ma prawo ja wyrazić. Dałem tylko radę żeby odpuścić sobie ocenianie filmu skoro nie oceniają filmu tylko zawarty w nim związek osób,. których tak bardo nienawidzą.

Franek_143

Dlaczego mają sobie odpuścić? Oceniają wątek, który jest częścią filmu, a ten jak każdy inny może się jednym podobać, drugim nie. A sam film jest średni, nagrany przyzwoicie, ale nic poza tym. Motyw bitwy oklepany, a jej skala to jakaś komedia.

Franek_143

No właśnie w tym problem, oceniają tylko ten wątek, który trwał jakieś 20 sekund.

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Jednak ma istotny wpływ na fabułę, która bądź co bądź jakoś nie jest porywająca i w jakis sposób mało wiarygodna.
To przekłada się na odbiór całego filmu. Proste.

Franek_143

Niestety to prawda. Świetna historia, bardzo dobra gra aktorów, charakteryzacje - majstersztyk, wspaniała scena bitwy (chociaż mogła trwać znacznie dłużej), ale uwagę wielu komentujących przyciągnęła tylko relacja homoseksualistów, którą pokazano może na 3 minuty dwugodzinnego filmu :)

Nastasja_Filipowna

dzisiaj trzy, jutro cztery w następnym roku kilkanaście minut a później to będzie standart a wy będziecie tylko niemymi widzami którym każdy kit można wcisnąć

ocenił(a) film na 8
Franek_143

Dla mnie akurat gejada uzasadniona i jak to zrozumiałem to całość produkcji 8/10 wystraczy szybko to olać i iść z nurtem histori .

ocenił(a) film na 10
Franek_143

Oburzeni gejami jak by ich nie było wcześniej. A byli i wielu królów lubiło chłopców.

ocenił(a) film na 6
grzegmonika

Mnie za to ciekawi... ok, osoby homoseksualne były w przeszłości, czy tam od zarania dziejów. Co powodoje że film w Twojej ocenie jest wart 10 gwiazdek na 10?

ocenił(a) film na 1
Franek_143

Ciemnogród...bo jak chłop, chłopu ładuje w odbyt to jest takie światłe i nowoczesne...

Shimeck

No właśnie ty ten ciemnogród idealnie reprezentujesz, homoseksualizm nie ma związku z żadną nowoczesnością bo występuje od początków ludzkości.

Franek_143

"bo występuje od początków ludzkości" Tak jak pedofilia i inne dewiacje i odchylenia. Mamy więc uznać to za normalność?

kappei

dobrze gadasz ale wielu tutaj to takie gadające "pelikany" którym każde gow.. można sprzedać

Franek_143

to że istnieje to jeszcze nie oznacza że było to nagminne tylko proszę sie nie powoływać na filmy z Netflixa

ocenił(a) film na 7
Shimeck

W rosji będą cię nosić na rękach.
W zgniłym zachodzie gdzie zacofanie nie występuje, gdzie produkuje się smartfony czy komputery na których wypisujesz swoje bzdury nikt cię nie będzie na siłę trzymał więc może wyprowadź się tam gdzie będziesz wielbiony.

soulfly777kris

Ty się wyprowadź do Niderlandów, tam pedofilia będzie legalna lada dzień i nie będziesz czytał naszego narzekania. TOLERANCJA, TOLERANCJA!!!

adso41

ó nie wpisuje to niech będzie Holandia po staremu.

adso41

Zryty masz łeb. Pedofila to krzywdzenie dzieci, nigdy nie będzie legalna. Porównywanie jej do miłości osób tej samej płci, które nikogo nie krzywdzą jest chore.

ocenił(a) film na 2
Franek_143

W WHO od dawna leży projekt, żeby uznać pedofilię za orientację i przestać penalizować. Pewnie nie możesz się doczekać.

PPS

Czytaj dzbanie to co napisałem wyżej, pedofila to krzywdzenie dzieci i nigdy nie będzie legalna. Związki homoseksualne nikogo nie krzywdzą, wyjdź ze średniowiecza bo przykro patrzy się na ludzi z których cieknie nienawiść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Franek_143

przestań bredzic

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Ty masz zryty łeb. Pedofilia kiedyś nie była nazwana pedofilią i była na porządku dziennym. Związki dynastyczne które są bardzo dobrze opisane od zarania dziejów tylko to potwierdzają.
W krajach dla nas egzotycznych nie ma dla ludzi to wielkiego zaskoczenia, a przypominam że wiele osób z tych społeczności "ucieka" do Europy za "azylem".
Nigdy nie mów nigdy. Lekcja numer jeden.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
jatoja88

Niestety...

jatoja88

Prawidłowo pisze się "Polacy". Forma "Polaki" kojarzy mi się z motłochem, który w 2018 roku wtargnął na teren ambasady polskiej w Izraelu. To były jakieś byczki w średnim wieku podające się za ocalałych z niemieckiego ludobójstwa podczas II WŚ. Oni też krzyczeli "Polaki". To prawdopodobnie rusycyzm, charakterystyczny dla litwaków (to już sam sobie sprawdź). Nie wiem czy jesteś zacietrzewionym litwakiem ale piszesz jak oni, sojusznicy Putasa po prostu wywodzący się z Rosji. Nazywanie wszystkich Polaków motłochem to też ulubiona zagrywka litwaków.

ocenił(a) film na 8
HamiIkar

Nie dorabiaj do tego ideologii - jestem Polakiem i nigdy nie pisałem o "wszystkich" tylko o części - jesteśmy narodem idiotów i widać do nazbyt wyraźnie nawet w takim miejscu, jak forum filmwebu.

jatoja88

Nie wiem czy się wyróżniamy jako naród w poruszonej przez ciebie kwestii. Nie jestem socjologiem. Zauważam natomiast potężne środki zaangażowane w manipulację, podkręcanie emocji oraz podsycanie konfliktów. Akurat nie nazwałbym idiotami większości ludzi, których znam ale widzę tę skłonność ze strony różnych środowisk do walenia kijem po prętach klatki i głośną satysfakcję, że prowokacja się udała.

ocenił(a) film na 9
Franek_143

Dokładnie też tak uważam. Niektórzy nie dojrzali mentalnie do oglądania filmów... BTW jak dla mnie produkcja rewelacyjna, idealne zwieńczenie historii Uhtreda z Bebbanburga.

Trickytg

Ty dojrzałeś mentalnie bo takim osobom jak Ty każde gow.. można sprzedać

ocenił(a) film na 9
grzes1962

Gratuluję poziomu panie grzesiu. Po co się tak emocjonować...

Franek_143

Heh. Niemal 100 lat zamiatania pod dywan sprawy zrobiło swoje. Minęło kilka pokoleń, które udawały, że temat nie istnieje, a jak nagle wylazło wszystko z szafy to święte oburzenie. Sam jestem hetero i jakoś mnie to mierzi kiedy facet z facetem, a kobita z kobitą, ale jestem świadom, że temat istnieje od przeszło 3000 lat jeśli nie dłużej (udokumentowane przypadki od starożytności, przez wieki średnie po współczesność). Mam też ludzkie podejście do sprawy - nie chcę, żeby ktoś zaglądał do mojej sypialni i nie zaglądam do sypialni innych. Scenę w filmie można przewinąć, iść zrobić w tym czasie herbaty albo zwyczajnie zdzierżyć i oglądać dalej.

Beastworm

I oczywiście źle wkleiłem komentarz. Odnosiłem się do oburzonych wątkiem homoseksualnym w filmie.

Franek_143

Polacy lubią rozkoszować się burzliwymi debatami na temat homoseksualizmu. Widać, że bardzo ekscytuje ich wynajdywanie i hiperbolizowanie takich aktów.

Franek_143

Ok dobry film wszystko pięknie ładnie aż tu bach propaganda lgbt w średniowiecznej angli i właśnie to razi, mogli jeszcze dorzucić troskę o klimat i zakazać palenia w piecu drewnem też tylko 3 minuty. Nara

ocenił(a) film na 9
Franek_143

W książkowym pierwowzorze młody król Aethelstan, również był podejrzewany przez otoczenie o homoseksualizm i ten wątek był wielokrotnie poruszany przez autora. Jakkolwiek często można nie zgadzać się z polityką Netflixa tak tym razem nie zostało to wyjęte jedynie na modłę Netflixowych standardów...

Franek_143

Klasyczna hipokryzja osob prohomo :D Jeszcze sie pograzasz komentarzem "ja nigdzie nie zabranialem komentowac" - piszac komentarz wczesniej aby sobie odpuscili ocenianie (komentarz to tez ocenianie) i tak mamy prawo te filmy oceniac i komentowac, bo kazdy ma prawo do kina tak samo ja czy ty. I skoro mi przeszkadza to ze w filmie o wikingach wpierdzielaja na sile pare gejow tylko po to aby homoaktywisci nie mieli bolu dupy to mam prawo to ocenic i powiedziec.

ocenił(a) film na 5
Franek_143

Nie mierz wszystkich swoją miarą.Film jest mocno przeciętny i czy przytoczona przez Ciebie para gejów jest czy by jej nie było nic tego nie zmieni.Zagraniczne opinie na chwilę obecną opierają się głównie na fanach serialu a nie statystycznych Kowalskich,zresztą co to za argument.

Franek_143

To zabawne, że gdy pojawia się temat gejów, potworny ból tyłka dotyka zdeklarowanych heteryków, i tylko oni snują fantazje o homoseksualnym seksie i czują nieodpartą potrzebę porozmawiania o tym z kimkolwiek.

Franek_143

dokładnie marzy im się mordowanie gejów jak u arabów i marzą o ruskim mirze język kadyrowa putlera i cyryla ot cała nazi zjednoczona "prawica"

Franek_143

odezwał się, jaśnie oświecony...

ocenił(a) film na 3
Franek_143

Kto się ze...ł ten się zes...ł :). Ludzie słusznie przez takie niedorzeczne LGBT zaniżają ocenę filmu, bo podobno za taką "miłość" chrześcijanie mordowali. A tu wszyscy wiedzą i ogólna tolerancja :).

Franek_143

I jak zwykle "tolerancyjny" pisze o "ciemnogrodzie". Jak ja was naziole dobrze znam.

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Drogi Franku jeżeli lubisz całujących się facetów, ok. Nikt nie ma z tym problemu. Niektórych w tym mnie, razi że znaczek Netflix = puszczanie oczka w kierunku LGBT, a to słabo pasuje do obrazu średniowiecznej Anglii, rycerzy i panującego wtedy chrześcijaństwa. Ja informacji nt. domniemanego homoseksualizmu króla Æthelstan nie znalazłem.

A nawet! jeżeli są to domniemane ifnroamcje i nie ma jasnych dowodów, to niech Netflix nie tworzy historii i nie tworzy jasnego przekazu. Gdyby dali sobie spokój z tą sceną nikt by się nie czepiał, ale tą scenę zrobili, jaki w tym cel? Czy wg Ciebie wniosło to coś wartościowego do filmu?

Chris_66

To niech też usuną sceny z niepotrzebnymi momentami całowania par hetero, bo przecież w wielu filmach nic to nie wnosi.

ocenił(a) film na 6
Eskim0s

Hetero >>>>(miliard znaków większości)>>>>> niehetero. Debilizmem jest promowanie tego typu zboczeń w społeczeństwie starzejącym się, a jak pokazują dane młodzież jest na to podatna, jest ogłupiana, traci poczucie własnej tożsamości itd.

Dulk9

Homoseksualizm nie jest zboczeniem.
To że heteroseksualizm stanowi większość, nie definiuje że jest lepsze lub jedyne dobre.
Leworęczni, rudzi i zielonoocy stanowią mniejszość, a są tak samo normalni jak większość.
To samo z homoseksualistami.

ocenił(a) film na 6
Franek_143

Wypad lewaku. To postać historyczna tępy lewacki śmieciu.

ocenił(a) film na 5
Franek_143

Oj Franek... Żyjesz w czasach gdzie na siłę wciskają ci chłopców dotykających się po trąbkach. Szanuję, twoja sprawa. Ale mi się już chce zwracać jak w każdym netflixowym "dziele" widuję takie rzeczy. To tak naprawdę szkodzi ludziom o tęczowych klimatach. I myślenie że to normalne to właśnie jest ciemnogród. Takie sprawy to prywatna rzecz każdego człowieka a wyciąganie ich na siłę w prawie każdym filmie netflixa jest co najmniej żałosne i jak napisałem wyżej szkodzące tęczowym klimatom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones