PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 555
ocen
6,5 10 1 5555
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Poprawność

ocenił(a) film na 3

Już mam dosyć produkcji, które z wiadomych względów muszą spełnić tęczowe wymogi. Zygac się chce .

Ma_Woj

ty jakiś tam fobie ;). dzięki za info, już wiem, żeby tego nie oglądać.

ocenił(a) film na 10
kolarze82

akurat warto obejrzeć wszystkie sezony i film, 1 wzmianka jest możliwa nawet w waszym życiu ;)

Ma_Woj

Rzygnij dla zdrowia i skończ pierdo...č

ocenił(a) film na 6
MIZANTROPHY

Wieczorny seans

Ma_Woj

to nie oglądaj nikt ci nie każe...

Ma_Woj

Tęczowy wątek Aetelstana jest spoko. W końcu król  ten nie miał żon, dzieci, i otwarcie deklarował, że nie musi, bo ma przyrodnich braci . Wyjątkowo tutaj wątek tęczowy jest ok.

ocenił(a) film na 9
annarchia78

Dokładnie.

annarchia78

To, że nie miał żon i dzieci nie oznacza od razu, że wolał chłopaków.
Co za zacofane i infantylne założenie.

Abstrahując już od kompletnie idiotycznych przekręcań historii przez netflixa.

ocenił(a) film na 6
Fryzomaniak

Oczywiście, że nie oznacza. Równie oczywistym jest fakt, że homoseksualnie zorientowani czasem mieli (i mają) żony.

ocenił(a) film na 7
Fryzomaniak

dokładnie , poza tym pokazane jest jaki on bogobojny co już bycie gejem samosię wyklucza , szkoda w ogóle dyskutować z amebami przychylnym chędożenia dwóch facetów

ocenił(a) film na 7
Tibn

tak tylko zwrócę uwagę, że wiara czy bogobojność nic nie oznacza. Ilu bogobojnych księży okazało się pedofilami?

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

tak tylko zwrócę uwagę, że wiara w tamtych czasach a obecnych wygląda trochę inaczej więc twoje porównanie jest z doopy

ocenił(a) film na 7
Tibn

twoje stwierdzenie jest z sufity, ponieważ i wtedy i teraz wiara nie równa się bogobojność i oto mi chodziło Nie o czas teraz czy przedtem a o to, że wiara≠bogobojność.

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

masło maślane czyli bełkot przedszkolaka która chyba sam do końca nie wie o czym pisze

ocenił(a) film na 7
Tibn

nie masło tylko ty jesteś trolem, lub zwyczajnie nie rozumiesz, iż wiara nie oznacza wcale pobożności i nie jest to tożsame. I o tym była moja pierwsza wypowiedź i tylko o tym.

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

w końcu się przyznałeś że trollem jesteś

Fryzomaniak

To że nie miał żon, dzieci, ani go laski nie interesowały, jasno świadczy że wolał facetów. Logiczne.

toyminator

Nie. To tylko prostackie podejście w stylu plotkowania "nie ma żony jeszcze? A słyszałam, że woli chłopaków".

annarchia78

Też wydaje mi się, że warto mieć świadomość występowania takich ewentualności. Kiedy kierownik w pracy zatrudnia młodą dziewczynę, a potem ją faworyzuje, ludzie kombinują, czy przypadkiem nie jest to jego kochanka, bo to najprostsze wytłumaczenie. A kiedy zatrudnia chłopaka, to mało kto wpadnie na taki pomysł. W tym sensie film jest nawet pouczający. Wyobraźmy sobie, kierownik działu bierze młodego asystenta, słucha go we wszystkim, zachodzisz w głowę, co jest, jaki czar rzucił na niego ten niczym niewyróżniający się młodzian... a tu okazuje się, że są parą, zagadka rozwiązana.

ocenił(a) film na 7
milicja

nie że ma po prostu plecy i został zatrudniony z polecenia więc kierownik się go boi

ocenił(a) film na 7
Ma_Woj

Biedaczku mam nadzieję, że historii się nie uczysz, bo by zaskoczyła cię ilość homoseksualizmu w czasach starożytnych XDD

ocenił(a) film na 3
Godoghan

Na szczęście dla starożytnych nie rozprzestrzeniała się ta zaraza jak dziś.

Ma_Woj

Widać, że goowno wiesz o historii :) Miłość Grecka, Święty Zastęp... Mówi Ci to coś?

Woooo

A to Grecja była całym światem?
Nie generalizuj bo to głupie.

"Widać, że goowno wiesz o historii"
Poza tym kto tu wie goowno o historii - 1200 lat dzieliło koniec Świętego Zastępu a urodziny Athelstana.
Miejsce też się nie zgadza, kultura i religia również.

Jeszcze raz pytam - kto tu wie goowno o historii?
:)

Godoghan

Odwołujesz się do historii. Oczywistym jest, że homo nie pojawiło się wczoraj, ale ile procent społeczeństwa to dotyczy czy dotyczyło? Coś ok. 2% To była i jest zdecydowana mniejszość, ale robicie wszystko, jakby to oni o wszystkim mieli stanowić i o wszystkim decydować. W imię zero-jedynkowej tolerancji, która z prawdziwą akceptacją niewiele ma wspólnego. Dlaczego tych ludzi należy traktować odmiennie od hetero? To jacyś wybrańcy? Rozumiem, że oni nie mogą być źli, mało inteligentni, nudni. Tymi mogą być tylko hetero? A przecież cały czas piszecie, że to tacy sami ludzie. Owszem! Właśnie tak! Tacy sami - ze wszystkimi wadami, jakie człowiek posiada. Więc przeczycie sami sobie i pierwsi spójrzcie w lustro, bo ja tam u Was prawdziwej tolerancji nie widzę.

_Kino_Man_

chłopie, nawymyślałeś jakichś tez z kapelusza i się o nie plujesz... uspokój emocje, bo to zakrawa o obsesję.

czykiczyki

Nie pisze do mnie, jeżeli nie masz nic do powiedzenia, A przy okazji twój kucyk na foci jest śliczny. Rozumiem, że podobasz się sobie. Jak bardzo?

Godoghan

tylko proszę bez przesady a historię znam dosyć dobrze to media/lobby/politycy zrobili z tego taką hućpę

Ma_Woj

Ja za to mam już dość biadolenia o każdy wątek homoseksualny w filmie zwłaszcza taki który trwa z 5 sekund.

ocenił(a) film na 3
buterfly

Nie napinaj się bo ci żyłka pęknie

Ma_Woj

To Ty się obsrywasz gdy tylko dwóch facetów się pocałuje.

ocenił(a) film na 3
Woooo

A UJ ci do tego co myślę na ten temat. Jak chcesz to z koza się całuj mnie to wali

Ma_Woj

To nie ja krytykuje 2 godziny film z powodu homoseksualnej sceny, która trwa kilka sekund.

Ma_Woj

Generalnie dziękuję za uratowanie mojego czasu.
Zobaczyłem "netflix" na trailerze i od razu pospieszyłem na FW, gdzie na szczęście (w odróżnieniu do IMDB) jest jeszcze wolność wypowiedzi.

Fryzomaniak

Najczęściej dla filmu wątek homoseksualny dla rozwoju fabuły ma marginalne znaczenie. Tak samo, jak w większości filmów, w których pojawia się heteroseksualna relacja.

buterfly

Jasne, zmiana koloru karnacji, również ma marginalne znaczenie? Jak w przypadku nowego Achillesa albo Kleopatry netflixa.

Hexabit

Nie wiem, czy zauważyłeś, mówiłem o orientacji seksualnej, a nie kolorze skóry.

Ma_Woj

5 sezonów i zero wątków homo, w filmie relacja Aethelstana i jego kochanka pokazana najmniej jak tylko sie dalo (nie chcieli drażnić takich jak ty), ale ból d. musi być.

Ma_Woj

Nie ma co sie spinac, wbrew temu co homoaktywisci mysla - pary homoseksualne nie moga sie rozmnazac wiec ta plaga jest chwilowa.

ocenił(a) film na 3
szymonry

W sumie masz rację. Pozdrawiam

szymonry

:D :D :D
Homoseksualiści istnieją odkąd istnieje ludzkość. Istnieją związki homoseksualne wśród zwierząt. Są różne hipotezy dlaczego... jednak nie wymierają, mimo, że się nie rozmnażają.
Widocznie są potrzebni w naturze i biadolenie takich pacanków jak wy dużo tu nie zmieni :D :D :D

Ma_Woj

rzygać się chce od takich homofobów rasistów i faszystów wyborców nazistów ze zjednoczonej prawicy

ocenił(a) film na 9
Ma_Woj

mi też - po przeczytaniu Twojego komentarza...

ocenił(a) film na 9
Ma_Woj

a, i zapomniałbym RZygać a nie żygać...

ocenił(a) film na 8
Ma_Woj

xD żałosne

Ma_Woj

Dzięki za cynk, właśnie chciałem obejrzeć ten film, pozycja poszła do kosza.

ocenił(a) film na 4
Ma_Woj

Ale chyba czarnego nie było, wow

ocenił(a) film na 7
Ma_Woj

Też jestem tego samego zdania. W wielu produkcjach to nie przeszkadza ale w tej konkretnie aż kole w oczy bo jakiemuś kretynowi muszą się zgadzać statystyki.

Inaczej nazwać tego nie da się.
Film bardzo stracił na jakości w porównaniu do serialu. Czasami szlifując diament jedna decyzja kretyna można go zmienić w śmieć.
Bardzo się zawiodłem na tym filmie

Ma_Woj

tak bo w realnym życiu tego nie ma ależ skąd

ocenił(a) film na 6
Ma_Woj

Proszę Pana, to już tak tylko odnośnie kwestii poprawności, skoro się czepiamy: RZygać. Przez "RZ". Nie przez "Ż".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones