PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 555
ocen
6,5 10 1 5555
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Oglądałem z zapartym tchem. Nie pożałowano budżetu, Uhtred otrzymał godne jego osoby zakończenie. Mieliśmy porządną scenę batalistyczną, a wątki starannie pozamykano.
Nawet wątek gejowski wyglądał realistycznie, naturalnie i nie raził jak w typowych serialach odhaczających "trendy".

No i jeden z gejów zginął więc dziwie się bardzo wielu gejożercom zostawiającym tu komentarz. :D

Aż mama ochotę ponownie obejrzeć całość bo przez te wszystkie lata niejedno zdążyłem zapomnieć. Ale i tak lepszy serial niż "Vikingowie", których stopniowo zmasakrowano po zgonie Ragnara.

Martin von Carstein

Jak nie pożałowano budżetu. Oglądam świeżo po serialu i to wyglada tandetnie w chu..

ocenił(a) film na 9
Romy

Ale w porównaniu z czym? Bo ja myślę o serialu.

Martin von Carstein

Hej. Nie ogladalem jeszcze ostatniego sezonu. Powinienem go obejrzeć zanim będę patrzał na film? Są jakieś wątki kontynuowane?

prawdopodobnie

Tak, musisz obejrzeć ostatni sezon. Film to zamknięcie wątków z serialu i fajne zakończenie historii którego często brakuje w serialach.

Bartek_Bartek2k01

Dziekuję.

Martin von Carstein

"Znakomite zwieńczenie serialowej Sagi." przeczytałem: Znakomite zwieńczenie tęczowej Sagi. xD

maximus_

Pedały jedynie oglądają ten film, fuj jak możecie.

Martin von Carstein

A po coz w ogole byl ten watek?

Martin von Carstein

Przecież ten film wyglada gorzej niż piąty sezon,i 4. A sam film jest tylko niezły. Tak jak mi serial się podobał, chociaż nie uważam go za b.dobry. Bo mało co z niego zapamiętam szczerze powiedziawszy. To film jest jednak dużo gorszy od serialu.Oglądałem 4 sezon 4-5 lat temu, teraz oglądałem 5 sezon, i praktycznie nic nie pamiętam z poprzednich ;D Mało w tym jest rzeczy, które warto zapamiętać. Chyba tylko to, jak latwo sterować tłuszczą, szczególnie w tamtym okresie. I spoko walki. Ale postaci jest malutko, które sobie człowiek zapamięta. Wikingowie mimo słabych dwóch ostatnich sezonów, mieli jednak dużo bardziej zapamiętywalne postacie i wydarzenia. Jeny, ja pamiętam nawet ten nudny wątek na Islandii ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones