PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31369}

Siedmiu samurajów

Shichinin no samurai
8,1 74 166
ocen
8,1 10 1 74166
8,7 19
ocen krytyków
Siedmiu samurajów
powrót do forum filmu Siedmiu samurajów

Witam mam zamiar obejżeć ten film nie wiem "który" poniewaz na początku ściągnełem z dobrze znanej międzynarodowej strony wersję po ang , tylko że w filmie są angielskie napisy i na dodatek do tego filmu nie ma odpowiednich napisów a zreszta w filmie nie moge dodać napisów pl bo bd nakładać się na siebie z angielskimi :/ Więc z jakiejś polskiej strony ściągnełem wersję z lekorem (słaba jakoś obrazu czarnobiała) lecz patrze a początki w filmach są różne w wersji angielskiej na poczatku na wioskę nadjeżdają źli a w polskiej na początku jakiś koleś(chyba główny bohater) chodzi po wiosce i mówi że mają nawet dużo dziewczyn :/ napiszcie jaka wersja jest "poprawna" bo nie wiem może ściągne inna

Lecho1523

Może napiszcie jak zaczyna sie ta wersja która oglądaliście np pierwsze 5 minut albo 2 bo sam nie wiem xd

ocenił(a) film na 10
Lecho1523

poprawna wersja to ta w której bandyci na poczatku filmu mówią o ataku wioske. Innej wersji tego filmu nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones