PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 426
ocen
7,3 10 1 100426
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage
ocenił(a) film na 10
student22

Jestem pewien że będzie zjawiskowa jak zawsze , film nie wątpliwie dzięki Meryl stanie się wielkim przebojem . Mam cichą nadzieję że posypią się nagrody, w stawce widzę oczywiście Meryl , Julie i Ewana który- jak się może zgodzisz - w tej kwestii jest pomijany, Czekam z niecierpliwością na premierę - do naszych kin zawita pewnie na początku przyszłego roku , niestety jak zawsze musimy być opóźnieni, i na jakieś informacje dot tego obrazu -jeśli będziesz coś wiedział to daj znać. Dzięki i pozdrawiam,

lionel

Premiera filmu jest na festiwalu w Toronto wiec wtedy pojawią sie pierwsze recenzje

http://www.newson6.com/story/22910797/the-movie-august-osage-county-will-premier e-at-toronto-film-festival

ocenił(a) film na 10
student22

fakt, nominacja dla Streep jest pewna. oczekujmy więc dla niej Oscara :)

karolyn17

Oscara na pewno nie dostanie,w każdym razie nie prędko. Już ten miał charakter nagrody za całokształt więc jeśli Streep ma dostać Oscara,to na pewno nie teraz,zwłaszcza,że szykuje się kilka innych wspaniałych kreacji,m.in.Cate Blanchett w 100% zasługuje za rolę w Blue Jasmine...z tego co wiem,jest bardzo chwalona za tą rolę i mówi się o jej szansach na Oscara...więcej nie wiem na ten temat,ale to byłoby już naciągane,gdyby Streep po raz kolejny otrzymała statuetkę - nie mówię,że nie zasługuje,ale jest dużo dobrych aktorów i jeden aktor nie może zdominować Oscarów.

panienka_2

przede wszystkim mam nadzieje ze wreszcie nominacje dostanie Julia Roberts. Juz 13 lat czekamy na jakąs ambitna role

najlepszy89

O tak,nominacja dla Roberts byłaby naprawdę miłą niespodzianką.

student22

nie masz się czego obawiać nominacja na 99 % http://stopklatka.pl/-/72501661,toronto-2013-objawienie-z-meryl-streep

matonio

Nominacja będzie z pewnością, liczę jednak, że statuetka trafi do rąk Cate Blanchett..
Kolejny Oscar dla Streep to byłoby jak działanie z klucza, zwłaszcza po ostatniej statuetce za "Żelazną damę" wg mnie przyznanej na wyrost...

madz20

mysle ze dwa lata temu wygrala jednak zasluzenie. Poziom nie byl wtedy wysoki i nie miala godnej konkurentki. Natomiast jesli chodzi o ten rok to w tej chwili bukmacherzy obstawiaja zwyciestwo Blanchett w stosunku 10/11 czyli są praktycznie pewni jej wygranej

lerman89

Nie zgodzę się, uważam, że Glenn Close i Michelle Williams bardziej zasłużyły w tamtym rozdaniu na statuetki.
Rola Streep była zgodna z moim wyobrażeniem o Margaret Thatcher , wykreowana z typowym dla Streep pietyzmem jednak Oscar za "Żelazną damę", to jak napisał ktoś wyżej, wyraz wdzięczności i szacunku za długoletnią pracę i osłoda wielu niezamienionych w statuetki nominacji...

Co do bukmacherów nigdy nie brałam ich zdania pod uwagę, wszak jak się ma zakład do kultury :)?

madz20

z doswiadczenia wiem ze bukmacherzy dając takie niskie kursy przy oscarach bardzo żadko sie mylą

lerman89

Nie żartuj sobie,jej rola nie była na tyle wielka,żeby można było powiedzieć,iż nie miała godnej rywalki. Glenn i Williams chociażby...ich role były dużym wyzwaniem i obie zagrały olśniewająco.

panienka_2

wg mnie rola Streep byla wielka. Uratowala troche ten słaby film

ocenił(a) film na 9
student22

Oglądałem kilka filmów z Meryl Streep i jej role zawsze trzymały bardzo wysoki poziom, kolejna nominacja jest wielce prawdopodobna. A może sam Oscar Jej się znowu przytrafi? ;-)

ocenił(a) film na 8
student22

http://paniebartoszewski.blogspot.com/2014/01/po-rodzinie-nic-nie-ginie-sierpien -w.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones